Premiery w sierpniu na kanale FOX Comedy

Na FOX Comedy ponownie rozśmieszą nas z kolei szaleni policjanci z nowojorskiego posterunku w kolejnym sezonie Brooklyn 9-9. 

 

BROOKLYN 9-9, sezon 2.
Brooklyn Nine-Nine 2
(22 odcinki po 30 min)
PREMIERA: PIĄTEK 14 SIERPNIA O GODZINIE 17:25 (2 odcinki)
Emisja: od poniedziałku do piątku od godziny 16:30 (4 odcinki)

Detektywi z Brooklyn 9-9 powracają w drugim sezonie z porcją humoru i nowymi zagadkami. Jake (Andy Samberg) wraca na komisariat ze swojej tajnej misji, po obławie na członków mafii. Niestety jednemu z poszukiwanych mafiozów udaje się uciec, co sprawia, że Jake jeszcze raz musi wcielić się w tajnego agenta, tym razem z pomocą swojego przyjaciela Boyle’a. Gdy po powrocie Jake dowiaduje się, że Amy cały czas jest z Teddym, postanawia wycofać się z wypowiedzianego przed misją wyznania i wmawia Amy, że tylko żartował. Tymczasem na komisariacie kapitan Holt (Andre Braugher) postanawia wdrożyć serię próbnych ćwiczeń, za których organizację odpowiedzialny zostaje sierżant Terry Jeffords. Nie widząc sensu w ćwiczeniach, Amy i Rosa decydują się zabawić kosztem kapitana Holta. Okazuje się jednak, że kapitan starał się w ten sposób przygotować komisariat na inspekcję, którą ma przeprowadzić jego odwieczny wróg, Madeline Wuntch.

O konflikcie, który został zapoczątkowany wiele lat temu opowiedział wcielający się w kapitana Holta Andre Braugher: — Ta waśń trwa od dawna. Wygląda na to, że Holt i Wuntch są swoimi alter ego. Oboje w dużym stopniu przywiązują wagę do doskonałości. Oboje są intuicyjnymi typami detektywów. Zarówno Holt, jak i Madeline Wuntch są trochę dziwni i na swój sposób odrobinę przypominają roboty. W 1989 roku miało miejsce wydarzenie, które było genezą ich sporu i od tego czasu jest kością niezgody między obojgiem.

W serialu występują: Andy Samberg jako detektyw Jake Peralta, Andre Braugher jako kapitan Ray Holt, Melissa Fumero jako detektyw Amy Santiago, Terry Crews jako sierżant Terry Jeffords, Stephanie Beatriz jako detektyw Rose Diaz, Chelsea Peretti jako sekretarka Gina Linetti, Joe Lo Truglio jako detektyw Charles Boyle, Dirk Blocker jako detektyw Hitchcock, Joel McKinnon Miller jako detektyw Scully oraz Kyra Sedgwick jako Madeline Wuntch. W drugim sezonie gościnnie wystąpią również Eva Longoria oraz Nick Cannon.

Czy plany zemsty Madeline na kapitanie Holtcie dojdą do skutku? Odpowiedź poznamy już 14 sierpnia o 17:25 na FOX Comedy

SOBOTNIE WIECZORY PEŁNE AKCJI

Godziny Szczytu

SOBOTA 2 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

SOBOTA 8 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

Zakonnica w przebraniu

SOBOTA 16 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

Depresja gangstera

SOBOTA 23 SIERPNIA O GODZINIE 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *