MediaZapowiedzi TV

Premiery października na kanale FOX (wideo)

Ciemne i długie noce, deszcze i mgły, zbliżające się Halloween – październik upłynie pod znakiem grozy, szczególnie na FOX, gdzie swoją premierę będzie miał długo oczekiwany, dziesiąty już sezon jednego z najchętniej oglądanych seriali – The Walking Dead. Znani widzom bohaterowie wreszcie powrócą na ekrany, ale dla żądnych wrażeń FOX zaplanował również czwarty sezon emocjonującego Mentalisty i pełne akcji filmy: Operacja Argo, Godziny szczytu oraz Showtime.

 

 

 

THE WALKING DEAD, sezon 10
The Walking Dead, season 10
 (16 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 7 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:00
Emisja: poniedziałki o godz. 22:00 (1 odcinek)

W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy. Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Twórcy serialu i aktorzy nie mogą doczekać się nadchodzącego sezonu. Samantha Morton, która wciela się w postać Alfy, tak zachęca fanów do oglądania:

-Jestem niezwykle przejęta tym, co przyniesie 10. sezon. Mamy masę niespodzianek. Angela i jej zespół scenarzystów wykonali kawał niesamowitej roboty, naprawdę kapitalnej.Gdy czytałam scenariusz, miałam łzy w oczach. Rozpiera mnie duma, że jestem częścią tego serialu.

 

 

Dla wszystkich widzów, którzy nie mogą spać w nocy, FOX ma bardzo dobre wieści – premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie kanału co poniedziałek o 3:30 w nocy, czyli pół godziny po premierze w USA.

Pierwszy odcinek 10. sezonu The Walking Dead pojawi się premierowo w Polsce już w poniedziałek 7 października o godz. 22:00 tylko na kanale FOX!

MENTALISTA, sezon 4
The Mentalist, season 4
 (24 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 4 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 13:35
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 13:35 (1 odcinek)

Tytułowym bohaterem serialu jest Patrick Jane (Simon Baker, Diabeł ubiera się u Prady), mistrz manipulacji i oszust, który po wielkiej osobistej tragedii postanawia stanąć po stronie prawa. Jako prywatny detektyw i konsultant w Kalifornijskim Biurze Śledczym wykorzystuje swoje niezwykłe zdolności do walki z przestępcami.

W pełnym zwrotów akcji czwartym sezonie Patrick nadal zmaga się ze swoim największym nemezis – Czerwonym Johnem. Widzów czekają kolejne emocjonalne zawirowania, psychologiczne manipulacje i wybuchowy finał serii, który nikogo nie pozostawi obojętnym.

W serialu występują między innymi: Simon Baker jako Patrick Jane, Robin Tunney jako Teresa Lisbon, Tim Kang jako Kimball Cho, Owain Yeoman jako Wayne Rigsby, Amanda Righetti jako Grace van Pelt.

4. sezon Mentalisty będzie można oglądać już od piątku 4 października o godzinie 13:35 na kanale FOX. Emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o godzinie 13:35.

NOWE FILMY NA FOX

OPERACJA ARGO
SOBOTA 5 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 17:50
NIEDZIELA 6 PAŹDZIERNIKA 0 GODZ. 20:15

GODZINY SZCZYTU
SOBOTA 12 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 17:55
NIEDZIELA 13 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 20:00

SHOWTIME
SOBOTA 19 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 17:55
NIEDZIELA 20 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *