Canal+ PolskaMediaZapowiedzi TV

Propozycje Platformy Canal+ na sobotę 4 lipca

Propozycje programowe kanałów Platformy Canal+ na sobotę 4 lipca 2020 roku.

 

 

CANAL+ PREMIUM

 

Corgi, psiak królowej

animacja, Belgia, USA, 2019
reżyseria: Vincent Kesteloot, Ben Stassen

Z Pałacu Buckingham do schroniska. Opowieść o tym, jak rozpieszczony corgi dowiedział się, co to znaczy pieskie życie.

Pies Rex, pupilek brytyjskiej królowej, prowadzący luksusowe życie w Pałacu Buckingham, w wyniku pechowego zbiegu okoliczności trafia do schroniska. Właśnie tam, mając za nauczycieli doświadczone i twarde czworonogi, uczy się, jak być prawdziwym psem. Oto animowana komedia napisana przez scenarzystów „Gnomea i Julii”.

PREMIERA: CANAL+ PREMIUM, sobota, 4 lipca, godz. 19:35, powtórka 10 lipca o godz. 15:55

 

CANAL+ FILM

 

Imprezowi rodzice

komedia, USA, 2019
reżyseria: Fred Wolf
obsada: Alec Baldwin, Salma Hayek

Na problemy finansowe – kombinatorstwo i alkohol. Komedia, w której w zdesperowanych i pijanych rodziców wciela się duet Alec Baldwin-Salma Hayek.

Państwo Teagartenowie wyglądają na zamożnych ludzi. Mają duży dom i drogi samochód, a do tego właśnie wysłali córkę na studia. Za tą fasadą skrywają się jednak poważne problemy finansowe. Próbując im zaradzić, bohaterowie chwytają się najbardziej desperackich sposobów, a zmaltretowane nerwy leczą kolejnymi dawkami alkoholu. Szampańska komedia z Alekiem Baldwinem i Salmą Hayek.

EMISJA: CANAL+ FILM, sobota, 4 lipca, godz. 18:20

 

CANAL+ FAMILY

 

Mayday

komedia, Polska, 2020

reżyseria: Sam Akina

obsada: Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz

Bigamia to nie bułka z masłem – to ciężka praca, która wymaga zręczności i konsekwencji. Komedia cwaniacko-małżeńska z Piotrem Adamczykiem w roli głównej.

Poznajcie Jana Kowalskiego: warszawskiego taksówkarza, na pozór banalnego człowieka o banalnym nazwisku. Tak naprawdę jednak nasz bohater jest pierwszej klasy oszustem, który od lat prowadzi podwójne życie u boku dwóch żon. Czy jednak można kłamać w nieskończoność? Ekranizacja cieszącej się niesłabnącą popularnością farsy Raya Cooneya. W roli bigamisty Kowalskiego – Piotr Adamczyk.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, sobota, 4 lipca, godz. 21:50

 

CANAL+ SERIALE

 

Piekarz i piękna

serial komediowy

reżyseria: David Frankel

obsada: Victor Rasuk, Nathalie Kelley, Dan Bucatinsky

Daniel Garcia i zjawiskowa Hamilton to para zakochana, ale czy na pewno dobrana? Sercowo-komediowe przygody w rytm latino przebojów.

Miami. W rodzinnej piekarni Daniel Garcia dzień w dzień szykuje pyszne bułeczki, wieczorami zaś bawi się na promenadzie. Tam też wpada w oko Hamilton, gwieździe o międzynarodowym rozgłosie. Szykuje się gorący romans między piekarczykiem a słynną damą, któremu z wypiekami na twarzach przygląda się rodzina Daniela.

EMISJA: CANAL+ SERIALE, sobota, 4 lipca, godz. 16:30, odc. 1. – 5.

 

CANAL+ DOKUMENT

 

Niech żyje rock

dokument, 85’, USA, 2018

Mnóstwo muzyki i ekskluzywne wywiady z tytanami rocka, w tym z Metalliką, Guns N ‘Roses, Slipknot, Korn, Avenged Sevenfold, Rob Zombie i wieloma innymi.

Głębokie zanurzenie się w fandom rocka – uwielbianego, choć często źle rozumianego gatunku muzycznego. Największe gwiazdy mówią o tym, co sprawiło, że poświęcili swoje życie rockowi i opowiadają o tym, jak wyjątkowy związek łączy ich z ich fanami. Film porusza także nieuchronną ciemną stronę tego stylu życia, związaną z narkotykami, depresją, śmiercią i przemilczanymi prawdami, których jest zbyt wiele w świecie rock’n’rolla.

EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, sobota, 4 lipca, godz. 21:25

 

ALE KINO+

 

Tully

komediodramat, USA, Kanada, 2018
reżyseria: Jason Reitman
obsada: Charlize Theron, Mackenzie Davis, Ron Livingston

Charlize Theron jako umęczona mama, której z odsieczą przybywa nietuzinkowa niania – Mary Poppins naszych czasów.

Marlo właśnie po raz trzeci zostaje mamą. Opieka nad dziećmi, doglądanie domu, multum obowiązków i ani chwili wytchnienia – to jej codzienność. Wszystko jednak zmienia się, gdy do drzwi puka Tully, młoda niania o niekonwencjonalnym podejściu do życia i swoich obowiązków. Oto kobieca historia, w której główne role grają Charlize Theron oraz Mackenzie Davis.

EMISJA: ALE KINO+, sobota, 4 lipca, godz. 20:10

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *