MediaZapowiedzi TV

Przedpremierowy spot „Gra Muzyka” (wideo)

Już od 7 września widzowie TV Puls, będą mogli oglądać 10-odcinkowe muzyczne show „Gra Muzyka”. Zobaczcie jak Robert Janowski zaprasza do oglądania show „Gra Muzyka”.

 

 

„Gra Muzyka” to nowy, 10-odcinkowy muzyczny show Telewizji Puls, produkowany przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Program łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody – zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk.

W „Gra Muzyka” liczy się wiedza – aby dojść do finału i wygrać główną nagrodę, uczestnicy muszą znać odpowiedzi na pytania o wykonawców, teksty piosenek, epizody z życia gwiazd, newsy z rynku muzycznego czy o historię wielkich hitów.

 

Gra Muzka

Specjalnie dla Was! Przedpremierowy spot do naszego show! Robert Janowski JEST MOC 🙂

Opublikowany przez Gra Muzyka TV Puls Piątek, 2 sierpnia 2019

 

W każdym odcinku usłyszymy największe polskie i zagraniczne hity muzyczne – znakomite, zaaranżowane specjalnie dla programu covery i oryginalne piosenki w wykonaniu zaproszonych do studia gwiazd: Dody, Piotra Cugowskiego, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza oraz zespołów: Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Pectus i Feel.

 

 

Uzupełnieniem programu jest wspaniała oprawa choreograficzna, o którą zadbali: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa – Santi Bello Group.

Muzyczne show „Gra Muzyka” od 7 września o 19.00 w Telewizji Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *