Przenieś telewizję do 4K z ofertą CANAL+ i telewizorem SONY

Platforma CANAL+ wspólnie z SONY i bankiem Credit Agricole przygotowała nową ofertę dla swoich abonentów, którzy od  8 października tego roku zdecydują się na przedłużenie umowy na usługi telewizyjne i chcą przenieść swoją telewizję do świata 4K.

 

 

 

 

W ramach nowej oferty abonenci platformy CANAL+ przedłużający umowy będą mogli skorzystać z możliwości zakupu telewizora 4K HDR marki SONY w atrakcyjnej cenie w ratach 0% (RRSO 0%). Promocją są objęte dwa modele telewizorów – XG 80 oraz XG 85 w trzech rozmiarach: 55, 65 i 75 cali.

Poznaj świat 4K z CANAL+

Pakiety telewizyjne objęte promocją umożliwią dostęp do świata najlepszego filmu i sportu dzięki dostępowi do pełnej oferty kanałów CANAL+, w tym darmowego dostępu do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, na którym w najwyższej jakości obrazu są transmitowane m.in. mecze PKO Ekstraklasy, Premier League, LaLiga i Bundesligi oraz filmowe hity prosto z kina, seriale i produkcje własne CANAL+.
Do odbioru treści w 4K wymagany jest dekoder 4K UltraBOX+, oferowany również w promocyjnej cenie w tej samej ofercie z telewizorem. Dzięki dekoderowi 4K abonenci będą mogli doświadczyć prawdziwego 4K i 4K HDR nie tylko w programach TV na żywo, ale dodatkowo w bogatych kolekcjach 4K VOD oferowanych przez platformę CANAL+.

Najnowocześniejsze telewizory SONY dostępne w promocji

Wybrane telewizory Sony BRAVIA, poza jakością 4K HDR, oferują szereg najnowocześniejszych technologii jak Triluminos Display, pozwalający odkrywać żywsze, bardziej realistyczne i wierniejsze odwzorowanie barw i cieni oraz platformę Android TV, dostarczającą rozrywkę na najwyższym poziomie dzięki serwisom Netflix, HBO GO, Amazon Prime czy YouTube. Dodatkowo wsparcie do wyszukiwania głosowego w języku polskim usprawnia komunikację z telewizorem i sprawia, że korzystanie staje się jeszcze prostsze.
Model XG85 oferuje ponadto Procesor 4K HDR  X1 przetwarzający sygnał źródłowy tak, aby wydobyć  z niego większą głębię, wyraźniejsze tekstury i bardziej naturalne kolory. Każdy seans filmowy będzie bardziej emocjonalny dzięki systemowi głośników Acoustic Multi-Audio. Obraz i dźwięk ze sobą współgrają, a oglądanie staje się bardziej fascynujące.
Promocja trwa od 8.10.2019 do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje przy umowach zawieranych na 24 miesiące.
Warunkiem zawarcia umowy w promocji z telewizorem 4K jest pozytywne przejście procesu weryfikacji zdolności kredytowej online prowadzonej przez bank Credit Agricole.
Szczegóły związane z ofertą są dostępne u konsultantów platformy CANAL+ pod numerem telefonu: 22 310 45 60.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *