Zapowiedzi TV

„Przyjaciele z Wonderland” w Stopklatce TV (wideo)

Stopklatka TV jako pierwsza telewizja w Polsce zaprezentuje australijską serię „Przyjaciele z Wonderland”: pełną humoru i emocji opowieść o ludziach, dla których przyjaźń to przepis na szczęście. Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o 17:05, a premiera już w poniedziałek 3 września.
 

 
We wrześniu Stopklatka TV kontynuuje emisję superprodukcji „Wikingowie” i serialu kryminalnego „Klara i wszystko jasne”. Jako pierwsza telewizja w Polsce zaprezentuje również serial „Przyjaciele z Wonderland”. To solidna dawka humoru, emocji, dramatów i wzruszeń, rozgrywających się w niezwykłej scenerii malowniczego wybrzeża Sydney. Fabuła przedstawia perypetie grupy znajomych, którzy mieszkają w tytułowej rezydencji Wonderland. Kawaler Tom panicznie boi się zaangażować w związek, jest jednak zauroczony siostrą swojego przyjaciela – Mirandą. Różnice w poglądach na rodzinę, finanse i karierę wywołują zamieszanie w życiu nowożeńców Steve’a i Dani. Rob oraz jego żona Colette wydają się parą doskonałą – ale i oni mają swoje kłopoty. Z kolei zasadnicza prawniczka Grace poznaje latynoskiego uwodziciela. Każde z nich pragnie życia bez zobowiązań, a jednocześnie bliskości, co trudno czasami ze sobą pogodzić. „Przyjaciele z Wonderland” to serial o współczesnych 30-, 40-latkach oraz pułapkach przyjaźni, miłości i kariery.
 

 
Serię wyprodukowano w latach 2013-2015, a zdjęcia kręcono w Sydney. Co ciekawe, rezydencja Wonderland istnieje naprawdę, została wybudowana w 1922 roku, a jej prawdziwi lokatorzy też się przyjaźnią. Jeden z nich powiedział w wywiadzie dla „Sydney Morning Herald”: nie można się oprzeć, kiedy wracasz do domu w słoneczne niedzielne popołudnie, a sąsiedzi zapraszają cię na werandę na kieliszek wina. Stopklatka TV będzie prezentować serial „Przyjaciele z Wonderland” od poniedziałku do czwartku o godz. 17:05. Pierwszy odcinek już 3 września.
We wrześniu Stopklatka TV zaprezentuje również popularną serię fantasy „Przygody Merlina” – pełną magii i tajemnicy opowieść luźno opartą na mitach o czarodzieju Merlinie i królu Arturze. W serialu Merlin jest jeszcze chłopcem, kiedy zaprzyjaźnia się z synem panującego władcy, Arturem. „Przygody Merlina” będą emitowane w niedziele w popołudniowym paśmie filmowym, a pierwszy odcinek będzie można zobaczyć już 2 września o godz. 13:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *