“Przyjaźń czy miłość” – nowy serial od Abstra na YouTube

Firma Abstra, największy producent wideo na polskim YouTube, kolejny raz poszerzyła swoje portfolio. Tym razem otworzyła kanał „Przyjaźń czy miłość”, na który trafiać będą odcinki serialu opowiadającego o rozterkach grupy przyjaciół, związane z tytułowymi przyjaźnią i miłością. Nowe odcinki na kanale będą się pojawiały raz w tygodniu.

 

 

– Jako Abstra staramy się sukcesywnie zagospodarowywać kolejne nisze tematyczne na YouTube. W tym roku otworzyliśmy już pięć kanałów – wśród nich znajduje się profil podejmujący tematykę piłki nożnej, kanał poświęcony edukacji seksualnej i mój autorski vlog. Wraz z „Przyjaźń czy miłość” próbujemy swoich sił w tematyce lekkiej, pełnej humoru komedii, podejmującej najważniejsze kwestie w życiu każdego człowieka: przyjaźni i miłości powiedział Rafał Masny, członek zarządu Abstra i współzałożyciel Abstrachuje.tv.

 

 

Każdy z odcinków na kanale „Przyjaźń czy miłość”, oscyluje wokół pełnych humoru rozterek, związanych z przyjaźnią i miłością. W każdym odcinku pojawia się piątka dobrych przyjaciół – Adam, Daga, Damian, Maks i Nastka. Bohaterowie, w wieku około 25 lat, często spotykają się w barze, gdzie wymieniają się swoimi historiami uczuciowymi i ironicznie przekomarzają. Czy istnieje idealny sposób na rozstanie? Jak sobie radzić z zazdrością partnera? Jak znaleźć prawdziwą miłość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dostarczy kanał „Przyjaźń czy miłość”.

Produkcja, poza walorami czysto rozrywkowymi, zawiera także treści edukacyjne. W każdym odcinku pojawiają się różnorodne wyniki badań na tematy związane z uczuciowością, przyjaźnią, związkami i relacjami damsko-męskimi. Co odcinek pojawiać się również będą goście specjalni, pochodzący z uniwersum postaci Abstra, ale nie tylko. Dotychczas w „Przyjaźń czy miłość” pojawili się m.in. znana z kanału „Beksy” Nadia Długosz, Robert Pasut i Czarek Jóźwik z „Abstrachuje.tv” oraz Mariola Lisicka z „Nieprzygotowanych”.

Premierowe odcinki na profilu  „Przyjaźń czy miłość” na YouTube będą się pojawiały co tydzień.  

Kanał jest dostępny TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *