„Psychologia miłości. Seks mocy letniej” – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” już w sprzedaży

O miłości, namiętności, seksie i związkach – o tych wszystkich tematach można przeczytać w specjalnym wydaniu „Wysokich Obcasów” pt. „Psychologia miłości. Seks mocy letniej”. W wakacyjnym numerze pisma, który od dziś – 18 lipca br. jest dostępny na rynku, rad udzielają najlepsi seksuolodzy i psychoterapeuci z całego świata.

 

 

W specjalnym wydaniu „Psychologia miłości”, który właśnie ukazał się w sprzedaży, amerykański psycholog kliniczny i terapeuta dr David Schnarch radzi, jak zmienić repertuar seksualnych zachowań w związku, Ewa Baszak-Radomańska, ginekolożka i seksuolożka mówi o podtrzymywaniu pożądania, a psychoterapeuta i seksuolog Michał Pozdał opowiada o tym, kto się bardziej stara w związku i kiedy warto zdecydować się na przebieranki w sypialni.
W numerze znalazły się również m.in.: rozmowa z Agatą Romaniuk, autorką książki „Z miłości? To współczuję” – o tym, jak wyglądają związki i rozstania w muzułmańskim Omanie oraz reportaż Krzysztofa Storego o coming outach osób LGBT żyjących w Polsce. W magazynie można też przeczytać rozmowę Moniki Tutak-Goll z pisarką Haliną Birenbaum o miłości w czasach Holocaustu.
„Psychologia miłości. Seks mocy letniej”– specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” w objętości 124 stron można kupić w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 18 lipca br. w cenie 13,99 zł.
Wydanie wspiera kampania promocyjna na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania promocyjne przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *