Sport w TV

Puncher Extra Time o zmienionej porze

Coraz mniej czasu dzieli nas od dużych gal zimowych. W poniedziałkowym magazynie Puncher Extra Time zapowiemy KSW 46 oraz Tiger Fight Night Urban Jungle, a jednym z gości będzie Maciej Kawulski.

 

W magazynie Puncher Extra Time podsumujemy miniony weekend, który nie był zbyt udany dla polskich wojowników. Nieudany występ na gali UFC w Buenos Aires zaliczył Bartosz Fabiński (14-3, 8 KO), który został bardzo szybko poddany przez Michela Prazeresa (26-2, 1 KO, 11 sub).
Skupimy się na zapowiedzi nadchodzących eventów. O nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 46 opowie Maciej Kawulski, będziemy też rozmawiać o gali Tiger Fight Night Urban Jungle debiutującego jako promotor Dariusza Michalczewskiego, a więcej o Armia Fight Night 4 opowiedzą jej bohaterowie.
Jedną z atrakcji magazynu będzie wyjątkowy materiał z Mamedem Khalidovem (34-5-2, 13 KO, 17 sub) i Tomaszem Narkunem (15-2, 3 KO, 12 sub) w rolach głównych. Gwiazdy walki wieczoru KSW 46 raz jeszcze mieli okazję obejrzeć ich pierwsze starcie i na gorąco je komentowali!
Gośćmi Artura Łukaszewskiego i Łukasza Jurkowskiego w magazynie Puncher Extra Time będą:
MMA: Maciej Kawulski, Filip Bątkowski, gen. dyw. Jarosław Gromadziński, Patryk Surdyn
Boks: Grzegorz Proksa, Janusz Pindera
Transmisja magazynu Puncher Extra Time o 17:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *