Puncher Extra Time: Wraca Janusz Pindera

Wraz ze zmianą formuły magazynu Puncher Extra Time na chwilę zniknął z niego Janusz Pindera. Jeden z najbardziej cenionych polskich ekspertów bokserskich wraca jednak do programu ze stałym felietonem. W najnowszym odcinku premiera pierwszego. Co skomentuje Pindera?

 

– Wspólnie z dyrektorem Polsatu Sport Marianem Kmitą zdecydowaliśmy, że mój udział w Puncherze, który ma nową formułę, będzie miał formę cotygodniowego felietonu wideo. Postaram się w nim skomentować najważniejsze wydarzenia świata boksu – polskiego i zagranicznegomówi Janusz Pindera, którego zapytano czym zajmie się w najnowszym odcinku.

– Warto skomentować ostatni występ Michała Cieślaka. W walce z Yourim Kalengą wypadł nieźle. Co dalej? Postaram się odpowiedzieć w Puncherze zdradził nam Pindera.

Walka Michał Cieślak – Youri Kalenga otworzy najnowszy odcinek magazynu. Jeszcze raz zajrzymy do Legionowa, przyjrzymy się z bliska temu co działo się w ringu.

Jeśli chodzi o boks bardzo ważne będzie też przedstawienie bohaterów ostatniego zestawienia gali MB Boxing Night „Ostatni taniec”, która już w szóstego kwietnia w katowickim Spodku.

W części poświęconej MMA będziemy mieli co najmniej dwa hity! Zajrzymy za kulisy przygotowań do KSW 47 w wykonaniu Mariusza Pudzianowskiego i Damiana Janikowskiego.

Złożymy też wizytę u fighterów przygotowujących się do FEN 24 – Kamila Łebkowskiego oraz Kamila Gniadka.

Porozmawiamy również i podpatrzymy treningi walczącego dla UFC Marcina Tybury. Nasz ciężki będzie jedną z gwiazd gali UFC Fight Night w Sankt Petersburgu, zaplanowanej na 20 kwietnia.

Jak zwykle będzie się więc działo.

Premiera najnowszego odcinka Puncher Extra Time od godz. 20 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport Fight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *