QCZAJ został ambasadorem Romance TV

Romance TV, najbardziej kobiecy kanał w Polsce ma nowego ambasadora. QCZAJ, czyli Daniel Józek QCZAJ podbił serca internautek i błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych trenerów w kraju. Od czerwca będzie pełnił będzie funkcję ambasadora stacji.

 

Dbanie o kobiety wspólnym mianownikiem

Romance TV doskonale znana jest widzom jako stacja kierowana głównie do kobiet, które stanowią ponad 80% widowni. Kanał słynie z takich hitów jak „Górski lekarz”, „Górscy ratownicy”, „Burza uczuć”, „Statek marzeń”, „Nauczyciel” oraz ekranizacji kultowych powieści m.in. Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli, oraz Katie Fforde. Produkcje na Romance TV przedstawiają najpiękniejsze zakątki świata, a historie zawsze mają szczęśliwe zakończenie.

Dla Romance TV oczywiste było nawiązanie współpracy z QCZAJ’em, gdyż zarówno dla niego jak i dla nas, kobiety są najważniejsze. Daniel dba o ich zdrowie fizyczne, ale dzięki swojemu bezpośredniemu i szczeremu podejściu, wpływa także na samopoczucie pań, bo nie sposób się nie uśmiechać, gdy go słuchamy, oglądamy czy z nim ćwiczymy. My zawsze doceniamy wszystkie kobiety i sprawiamy, by po trudnym dniu, mogły włączyć naszą stację i mieć pewność, że obejrzą coś, co je zrelaksuje, przeniesie w inne miejsce i poprawi humor. Dlatego postanowiliśmy połączyć siły i współpracować z QCZAJ’em jako naszym ambasadorem, by wspólnie dbać o kobiety, które na co dzień tak ciężko pracują i często zapominają o sobie mówi Krzysztof Mikulski, Dyrektor Romance TV Polska.

QCZAJ ambasadorem Romance TV

Daniel QCZAJ jeszcze w tym roku zagości na antenie Romance TV. Współpraca polegać będzie także na wzajemnej aktywności w social mediach oraz reprezentowaniu stacji podczas eventów m.in. na finale III edycji konkursu Romance TV Award – nagrody dla najbardziej romantycznych hoteli w Polsce, który odbędzie się już w październiku podczas targów Travel Show w Centrum Kongresowym PTAK.

Jestem dumny, że to właśnie ja zostałem nowym ambasadorem stacji. Tym bardziej, że moja mama i dwie siostry są ogromnymi fankami Romance TV i śledzą seriale i filmy od lat. Kobiety od zawsze były najważniejsze w moim życiu, dlatego bardzo się cieszę, że Romance TV i ja mamy podobną wizję i uważamy, że o nasze wspaniałe Polki trzeba dbać, trzeba je wspierać i pokazywać, że mogą więcej, że mają prawo robić coś dla siebie i że z największej tragedii da się wyjść! Potrzeba tylko wsparcia, które chcę dawać, a dzięki Romance TV, będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet i to jest wspaniałe!mówi QCZAJ.

Romance TV dociera do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. w na platformie nc+, w Cyfrowym Polsacie, w serwisie IPLA, w UPC i w Vectrze oraz w innych dobrych sieciach kablowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *