Radio

Radio WAWA wystartowało z akcją Zróbmy to razem!

Radio WAWA rozpoczęło akcję Zróbmy to razem!, obejmującą różnorodne działania prospołeczne realizowane przez stację we współpracy z słuchaczami w różnych częściach kraju. Już we wrześniu rozdawane będą odblaskowe zawieszki w Trzebnicy, zwiększające bezpieczeństwo dzieci na drodze. Dla słuchaczy z Warszawy i okolic zaplanowano wycieczkę rowerową.

 

 

 

 

– Radio WAWA realizuje ‘Mission smile’. Uśmiechamy się do siebie i do świata, i chcemy zarazić tym uśmiechem wszystkich naszych słuchaczy. Cała nasza działalność antenowa – od muzyki i DJ-ów aż po akcje specjalne – służy budowaniu pozytywnych i radosnych emocji. Nasza nowa inicjatywa pod hasłem WAWA – Zróbmy to razem! pozwoli jeszcze bardziej zaakcentować pozytywny przekaz naszej anteny. Chcemy zmieniać świat na lepszy i zaczynamy od siebie mówi Tomasz Łysiak, czyli Dedektyw Inwektyw, inicjator i pomysłodawca akcji.

Zróbmy to razem! to różnorodne działania, które podejmowane będą przez Radio WAWA w kolejnych miesiącach. We współpracy z słuchaczami stacja prowadzić będzie akcje prospołeczne, proekologiczne i edukacyjne, zadba o przyrodę, środowisko i zwierzęta. W planach jest m.in. sprzątanie lasów, sadzenie drzew, pomoc dla zwierząt ze schronisk, organizowanie wycieczek rowerowych, prowadzenie zbiórki na wakacje dla dzieci.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie: http://www.radiowawa.pl/polecamy-wiecej/157736/zrobmy-to-razem—nowa-akcja-radia-wawa-o-co-chodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *