Radio Złote Przeboje zaprasza na majówkę

Niecodzienne pomysły na spędzenie najdłuższego weekendu w tym roku, rozmowy ze znanymi i lubianymi gwiazdami oraz specjalny konkurs dla słuchaczy – to wszystko pojawi się na antenie Radia Złote Przeboje w czasie majówki.

Najdłuższy tegoroczny weekend Radio Złote Przeboje rozpocznie we wtorek, 1 maja br. o godz. 8:00 rano – audycją pt. „Majówka last minute”. Kamil Baleja doradzi w niej tym, którzy nie mają planów na nadchodzące dni, jak spędzić majówkę nieco inaczej niż zwykle. Zespół rozgłośni sprawdzi, kto jest gotów pomóc spóźnionym słuchaczom przeżyć fantastyczną majową przygodę.
Po godz. 10:00 Piotr Jaworski pojawi się na antenie razem z mistrzami Polski w grillowaniu, czyli BBQ Team. Jaki jest przepis na idealną marynatę do karkówki, co w języku grillujących oznacza skrót 4F i na czym polega tajemnica najlepiej ugrillowanej kiełbasy na świecie – o tym wszystkim będzie można usłyszeć w audycji „Mistrzowski grill w Radiu Złote Przeboje” aż do 14:00.
W kolejnej audycji – „Gotowi na mundial”, nadawanej w godz. 14:00-18:00, Jarek Tworek będzie sprawdzał nie tylko, czy nasza reprezentacja ma szanse wygrać tegoroczny mundial, ale przede wszystkim, czy Rosja jest gotowa na przyjazd naszych, ile kosztuje hotel w mieście, w którym zagrają biało-czerwoni i czy trzeba zabrać ze sobą na wyjazd rozmówki polsko-rosyjskie.
Natomiast wieczorem słuchacze Radia Złote Przeboje poznają prawdziwy fach swoich ulubionych gwiazd. Beata Kozidrak miała zostać baletnicą, Andrzej Krzywy potrafi naprawiać pralki, a Artur Gadowski jest z zawodu… – no właśnie, kim? Znane postacie opowiedzą Kubie Mędrzyckiemu o swoich nietypowych zajęciach w audycji „Zapracowane gwiazdy” (na antenie w godz. 18:00-22:00).
Trzeci dzień maja Radio Złote Przeboje rozpocznie od spotkania w ogrodzie z braćmi Golec. Rozmowę poprowadzi Tomek Brhel – programu „Majowy ogród w Radiu Złote Przeboje” będzie można słuchać w czwartek od 8:00 do 10:00.
Po późnym śniadaniu zespół stacji zaprosi słuchaczy na spacer z Grzegorzem Skawińskim, który jest zapalonym kijkarzem. Popularny Skawa opowie, jak porządnie zabrać się za nordic walking, czy kiedyś sam uciekał z lekcji W-Fu – jak każdy uczeń i czy panowie z Kombii lubią ćwiczenia, czy raczej leżaki i święty spokój. Na spacerze z Grzegorzem Skawińskim będzie Piotr Jaworski, a ich rozmowa pojawi się w audycji „Skawalking, czyli na spacerze z Grzegorzem Skawińskim” nadawanej w godz. 10:00-14:00.
Kolejną antenową propozycją Radia Złote Przeboje będzie specjalny konkurs dla słuchaczy – od 14:00 do 18:00 każdy będzie mógł wygrać zestaw piknikowy w zabawie „Co ty wiesz o Polsce?”. Na konkurs zaprosi Kuba Mędrzycki.
Majówka w Radiu Złote Przeboje zakończy się audycją, w której pojawią się gwiazdy obchodzące w tym roku jubileusze – a jest ich zaskakująco dużo. Program „Krótka historia długiej kariery” będzie na antenie 3 maja od 18:00 do 22:00.

Więcej informacji o ramówce Radia Złote Przeboje na długi weekend majowy można będzie znaleźć na Zloteprzeboje.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *