Sport w TV

Razem do Ekstraklasy – TOTALbet sponsorem Warty Poznań!

Zieloni trzymają się razem! Firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie została sponsorem strategicznym Warty Poznań. Logo legalnego bukmachera znajdzie się w centralnym miejscu koszulki. Współpraca potrwa przynajmniej do końca sezonu 2020/21. Razem chcemy zagrać w Ekstraklasie!

 

 

 

 

 

Jako sponsor strategiczny TOTALbet planuje szereg akcji marketingowych, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Logo bukmachera pojawi się w centralnym miejscu koszulki, będzie wyeksponowane na bandach wokół boiska, w klubowych social mediach czy na biletach.

Z tytułem sponsora strategicznego wiąże się duża odpowiedzialność, zwłaszcza gdy dotyczy to klubu z takimi tradycjami, jak Warta Poznań. Cieszymy się, że dołączamy do zielonej rodziny. Mam nadzieję na wspólny rozwój i że wkrótce razem zagramy w Ekstraklasie komentuje wiceprezes zarządu TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Marcin Giera.

Poznań jest ważnym ośrodkiem dla bukmacherskiej działalności TOTALbet, dlatego firma postawi na bezpośrednią relację z kibicami. Wkrótce fani Warty będą mogli skorzystać z dedykowanych promocji, a także z najszerszej oferty zakładów na mecze swojej drużyny!

TOTALbet to stosunkowo młody gracz na rynku zakładów w Polsce. Firma chce wyróżniać się jakością usług, zgodną z zachodnimi standardami. Klienci chwalą nowoczesną i przejrzystą stronę internetową, wysokie kursy a także funkcjonalny Cashout i atrakcyjne promocje.

Wszystkie mecze Warty Poznań można obstawiać na TOTALbet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *