BadaniaGłówna stronaMedia

Rekordowe wyniki kanału FOX

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.

FOX, kanał oferujący polskim widzom seriale z największych amerykańskich wytwórni, ogłosił imponujące wyniki oglądalności w lipcu tego roku. Kanał był liderem wśród zagranicznych stacji serialowych w grupie 4+, wyprzedzając najbliższą konkurencję, w tym AXN, Comedy Central, 13 Ulicę czy TNT.

Wynik kanału w grupie komercyjnej 16-49 wzrósł aż o 56% względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Jest to najwyższy miesięczny udział stacji od początku jej nadawania w Polsce, czyli od 2010 roku. Jednocześnie, 21 lipca FOX odnotował najlepszy w historii dzienny wynik – 1,7% udziału w grupie komercyjnej. Niesłabnącą popularnością wśród widzów cieszą się sztandarowe pozycje programowe kanału w tym serial „Kości”, a także nowe tytuły jak „9-1-1” czy ”Orville”.

Już we wrześniu czeka na widzów kolejna dawka nowości, między innymi premiera nowego serialu medycznego „Rezydenci”, który jest jedną z najlepiej oglądanych nowych produkcji na kanałach FOX w Stanach Zjednoczonych i Europie, czy nowa odsłona antologii „American Horror Story: Apokalipsa”. Na październik FOX zapowiedział powrót kultowej serii „The Walking Dead” w nowej odsłonie w 9 sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *