Rekordowe wyniki programów rozrywkowych Dwójki w weekend

4,2 mln widzów według alternatywnego pomiaru widowni opartego na obserwacji rzeczywistych zachowań widzów i 3,3 mln widzów według Nielsena obejrzało w szczytowym momencie w TVP2 finał „The Voice Kids” i wygraną Roksany Węgiel w pierwszej edycji muzycznego show. Sobota była niezwykle udana dla TVP2 – wynikiem 8,7% udziałów Antena została liderem soboty. Rekordowe udziały i oglądalność miały w niedzielę Dwójkowe teleturnieje „Koło fortuny” i „Familiada”.
 

 
Wyjątkowe, niezwykle utalentowane dzieci i ich rywalizacja o tytuł „The Voice Kids” w finałowym odcinku przyciągnęły przed telewizory średnio 2,9 mln widz. (19,1% udz.). Ostatni odcinek programu był najlepiej oglądanym w pierwszej jego edycji. Miał też najlepszą średnią za dzień (średnia z obu części programu).
Rekordowe wyniki miały w niedzielę Dwójkowe teleturnieje. Oprócz świetnych wyników i udziałów zostały liderami w swoich pasmach. 25 lutego „Familiadę” obejrzało średnio 2,9 mln widz. (23,5% udz.). Był to najlepszy wynik programu od roku.
„Koło Fortuny” z ulubionym przez widzów duetem Izabelli Krzan i Rafała Brzozowskiego miało najwyższy wynik w ramówce jesień-zima i było zdecydowanym liderem pasma ze średnią widownią 2,6 mln widz. przy udziałach 20,7%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *