Relacja live z wręczenia Nagrody im. Weroniki Migoń na Facebooku TVN Fabuła

TVN Fabuła nieustannie wspiera polskich twórców filmowych. W ramach akcji #KochamPolskieKino już dzisiaj o godzinie 20:00 na Facebook’owym fanpagu kanału będzie można śledzić relację live z wręczenie nagrody im. Weroniki Migoń dla najlepszego reżysera obsady aktorskiej w filmie polskim.

 

Co roku Fundacja im. Weroniki Migoń przyznaje nagrodę jej imienia dla najlepszego reżysera obsady aktorskiej w filmie polskim minionego sezonu. Nagroda jest przyznawana w uznaniu za pracę włożoną w rozwój filmu i wpływu doboru obsady na kształt produkcji. Wybór laureata jest dokonywany spośród wszystkich filmów polskich realizowanych w minionym sezonie. W tym roku nominację otrzymali: Konrad Bugaj i Paweł Czajor za film „Boże Ciało”, Marcin Krzyształowicz i Jarosław Stypa za film „Pan T”, Bartosz Kruhlik za film „Supernova” oraz Paweł Czajor i Konrad Bugaj za film „Wszystko dla mojej matki”.

W tym roku laureata poznamy w trakcie wyjątkowej transmisji LIVE z członkami kapituły konkursowej (min. Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Aleksandra Popławska, Michał Czarnecki).

Całość wydarzenia do obejrzenia na TVN Fabuła o godzinie 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *