Gonet.TV PolskaMediaPolecane

Rewelacyjna oferta kanałowa w Gonet.TV

Gonet.tv oferuje teraz bezkonkurencyjny pakiet do oglądania kanałów telewizyjnych przez internet. Dodatkowo z możliwością wypróbowania za 1 zł.

 

Konkretnie chodzi o nowość gdzie do naszego podstawowego pakietu dodaliśmy nowe, interesujące stacje telewizyjne a mianowicie National Geographic, National Geographic Wild i FOX a także, że do tego samego pakietu podstawowego dodaliśmy cztery kanały Eleven Sports, co jest bezkonkurencyjną ofertą na rynku. Za cenę 29 zł klienci mają do dyspozycji w pakiecie podstawowym bezkonkurencyjną ilość 123 kanałów.

 

 

Jeżeli ktoś interesuje się wydarzeniami na świecie, od początku października ma możliwość zakupienia za jedyne 8,99 zł, pakietu informacyjnego w którym znajdują się kanały TVN24 i TVN 24 BIS.

Gonet.tv umożliwia ogladanie telewizji przez internet od jakiegokolwiek dostawcy, gdziekolwiek na terenie Unii Europejskiej. Gonet.tv działa na Smart TV, klasycznych telewizorach poprzez dekoder Gonet.tv Box, na komputerach, tabletach, Google Chromecast i telefonach.

Oprócz bardzo ciekawych kanałów telewizyjnych, za super cenę użytkownicy Gonet.tv mają do dyspozycji unikalne funkcje takie jak oglądanie wstecz do 30 dni od daty emisji. Dzięki temu mogą swoje ulubione programy oglądać kiedy tylko mają na to czas.

Usługa jest dostępna w każdym miejscu Unii Europejskiej więc klient może ogladać telewizję w domu, na urlopie, na działce, w pracy lub gdziekolwiek gdzie jest zasięg internetu. Wszystkie programy może przewijać, pauzować lub nagrywać.

Dużym udogodnieniem jest również to, że można dodać do swoich ulubionych programów tylko te, których tematyka nas najbardziej interesuje.

W cenie usługi Gonet.tv znajduje się ogromna wideoteka z ponad 1000 filmów. Gdy ktoś jest fanem kina, napewno znajdzie dla siebie coś interesującego.

Jak można oglądać Gonet.tv?

Na stronie https://www.gonet.tv/pl/ można w kilka chwil zamówić usługę i ogladać telewizję na komputerze, tablecie czy telefonie.

Jeżeli chcesz mieć Gonet.tv na swoim smart telewizorze, możesz za darmo, ze sklepu z aplikacjami pobrać naszą aplikację Gonet.tv, zalogować się danymi, które podałeś przy zamówieniu Gonet.tv i już można przejść do nowoczesnego ogladania telewizji.

Jeżeli ktoś jest posiadaczem starszego typu telewizora, może zakupić dekoder Gonet.tv BOX za 339 złotych, który zamieni zwykły odbiornik w multimedialne centrum rozrywki i oprócz ogladania telewizji, będzie mógł przeglądąć inne ciekawe aplikacje takie jak Youtube.

Na koniec najlepsza rzecz!

Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany czy inteligentny sposób ogladania telewizji jest dla Ciebie, możesz wypróbować Gonet.tv przez 14 dni za 1 zł. Zobaczysz sam, że nie wrócisz już do korzystania z tradycyjnej telewizji.

www.gonet.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *