Rita Ora poprowadzi MTV EMA 2017

Stacja MTV ujawniła, że pop sensacja, Rita Ora, poprowadzi tegoroczną galę MTV EMA, 12 listopada na żywo z SSE Arena, Wembley w Londynie. 

„Jestem tak podekscytowana, że poprowadzę tegoroczne MTV EMA w moim rodzinnym mieście!” – powiedziała Ora – „Wciąż pamiętam, jak dużo frajdy miałam podczas mojej pierwszej gali w 2012 roku, kiedy zaśpiewałam „RIP”. Nie mogę się doczekać kiedy wrócę na scenę, poprowadzę galę i dam parę fajnych wstępów”.

“Rita to wszechstronnie utalentowana gwiazda! Ponadto Londyn to jej rodzinne miasto, dlatego jest idealną osobą do poprowadzenia tegorocznej gali. „To będzie prawdziwe święto muzyki” powiedział Bruce Gillmer, Head of Music and Music Talent, Global Entertainment Group, Viacom.

Rita będzie świętować swój udział w MTV EMA 2017 za pośrednictwem ogólnoświatowego programu Facebook Live na żywo z Londynu, w tygodniu od 9 października na oficjalnej stronie MTV EMA – pamiętaj, by się włączyć!

Urodzona w Kosowie piosenkarka od dawna związana jest z MTV EMA. Jej występ otworzył galę w 2012 roku, a w 2013 wręczała nagrodę w kategorii „Najlepszy Wykonawca Hip Hop”, poza tym zdobyła aż osiem nominacji.

Ten rok był bardzo ważny dla Rity. Powróciła na rynek muzyczny ze swoim nowym hitem „Your song”, współpracowała z Avicii przy piosence „Lonely together” oraz wraz ze swoją przyjaciółką Charlie XCX i RAYE nagrały kawałek „Girls”. Przez ostatnie lata Ora zaistniała nie tylko jako piosenkarka. Pojawiła się m. in. w roli jurorki w „The X Factor” oraz gospodyni „America’s Next Top Model”. Na swoim koncie ma także role filmowe w takich hitach, jak „Szybcy i wściekli 6”, czy „50 twarzy Greya”. Prezydent Kosowa przyznał jej tytuł honorowego ambasadora za podnoszenie świadomości na temat tego kraju. Za cokolwiek się weźmie, odnosi sukces!
W najbliższych dniach poznamy nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią podczas MTV EMA 2017!
Już w przyszłym tygodniu na stronie mtvema.com rusza głosowanie!
Bądź na bieżąco! Śledź informacje o MTV EMA na oficjalnych kontach Instagram, Twitter, Snapchat (@MTVEMA) i Facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *