RMF FM liderem w Warszawie i każdej z pozostałych metropolii

Jak wynika z badań Instytutu Kantar Millward Brown za IV kwartał 2017 Radio RMF FM zajmuje pozycję lidera w każdej z 7 największych miast i aglomeracji Polski. Stacja wyprzedza zarówno konkurencyjne stacje ogólnopolskie, jak i obecne na tych rynkach stacje lokalne i ponadregionalne.
 
Dzięki znakomitej muzyce, bogatej ofercie programowej oraz rzetelnym i zawsze aktualnym serwisom informacyjnym RMF FM idealnie odpowiada potrzebom słuchaczy, którzy mieszkają w największych ośrodkach miejskich w Polsce.
 

 
W Warszawie, po serii świetnych wyników, RMF FM wypracowało sobie pozycję lidera, z udziałem 11,8% wyprzedzając Radio ZET, TOK FM oraz Program 3.
RMF FM jest liderem również we Wrocławiu (udział w czasie słuchania 12,5%) oraz w Łodzi (wynik 15,3%). Radio RMF FM wyprzedziło w tych miastach lokalną Eskę.
W Trójmieście udział w czasie słuchania RMF FM w IV kwartale ubiegłego roku wynosił 15,8% – to o prawie połowę więcej niż wynosi wynik następnej w rankingu Trójki.
W Krakowie oraz w Aglomeracji Śląskiej Radio RMF FM zajmuje od lat pozycję niekwestionowanego lidera rankingu słuchalności.
Udział w czasie słuchania RMF FM w Krakowie wynosi 28,4% (to ponad 1/4 rynku) i jest to wynik prawie czterokrotnie wyższy od następnej w rankingu stacji radiowej. Utrzymuje się również ogromna przewaga RMF FM nad konkurencją w Aglomeracji Śląskiej – w miastach największej polskiej aglomeracji udział w czasie słuchania RMF FM wynosi 35,8%. To ponad 1/3 rynku radiowego! Jest to ponad pięciokrotnie wyższy udział w czasie słuchania niż wynik następnej stacji w rankingu.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *