RMF FM po raz kolejny zwycięzcą Top Marki w kategorii Radio

Radio RMF FM po raz piąty z rzędu zdobyło 1. miejsce w kategorii Radio w konkursie Top Marka 2018 – jedenastej edycji rankingu brandów organizowanym przez miesięcznik „Press” i agencję informacyjną „Press-Service Monitoring Mediów”.

[AdSense-A]

RMF FM zyskało tytuł Top Marki 2018 w kategorii Radio po raz piąty z rzędu. Stacja została doceniona przede wszystkim przez duże serwisy informacyjne o szerokim dotarciu oraz dziennikarzy cytujących stację, co budowało korzystny wizerunek marki. Na jej pozycję wpłynęły także działania sponsoringowe stacji oraz akcje specjalne, np. Dzień Flagi. Te czynniki dały stacji przewagę nad takimi stacjami radiowymi jak Radio Zet czy Trójką.

[AdSense-A]

W 11-letniej historii badania Top Marka, RMF FM zwyciężało w swojej kategorii aż dziesięciokrotnie. To pozwoliło stacji zająć 2. miejsce w rankingu wszystkich Top Marek 10-lecia (za PKO Bankiem Polskim i TVN, które zajęły ex aequo miejsce 1.)

[AdSense-C]

Top Marka jest badaniem realizowanym przez miesięcznik „Press” i Press-Service Monitoring Mediów, badanie mierzy popularność i wizerunek brandów na podstawie publikacji w prasie i Internecie. W tegorocznej edycji przeanalizowano 52 mln materiałów, które ukazały się od 1 lipca 2017 do 30 czerwca 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *