Rodzinne święta z animowanymi hitami w Puls2

PULS 2 przygotował dla swoich widzów na święta moc filmowych niespodzianek! Wśród tytułów m.in. znakomite pełnometrażowe animacje jak: „Iniemamocni”, „Renifer Niko ratuje brata”, „Aryskotraci” czy „Król Lew. Hakuna Matata”. Codziennie również wielogodzinne pasmo Junior TV a w nim najlepsze seriale animowane: „Jej wysokość Zosia”, „Psi Patrol”, „Baranek Shaun”, czy „Blaze i megamaszyny”.

 

„Barbie w wigilijnej opowieści” – poniedziałek 24 grudnia, godz. 13:40; wtorek 25 grudnia, godz. 12:00

Ciepła adaptacja klasycznego dzieła Karola Dickensa, pełna radości, świątecznych kolęd i pięknych strojów! Barbie występuje w roli Eden, pięknej gwiazdy londyńskiego teatru. Samolubnie próbuje zmusić wszystkich aktorów, aby razem z nią odbywali próbę w Święta! Nawet garderobiana Eden oraz jej przyjaciółka z dzieciństwa nie potrafią nakłonić Eden do zmiany zdania.

Jednak trzy Świąteczne Zjawy zabiorą Eden w fantastyczną podróż świąteczną, która otworzy jej serce i sprawi, że poczuje ona wyjątkowego ducha Świąt i nauczy się radości dawania.

„Renifer Niko ratuje brata” – poniedziałek 24 grudnia, godz. 17:15

Barwny i skrzący się dowcipem powrót na ekrany Niko, najsympatyczniejszego renifera świata i pomocnika legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja. Tym razem przed wesołym reniferkiem i jego przyjaciółmi nie lada zadanie – muszą spędzić święta u boku nowego towarzysza mamy i przyrodniego braciszka, który bezustannie psoci.

„Król Lew III. Hakuna Matata” – poniedziałek 24 grudnia, godz. 18:35; środa 26 grudnia, godz. 20:00

Kolejna część wspaniałej animacji Disneya, która chwyta za serce i bawi do łez. Tym razem poznamy historię Timona i Pumby jeszcze sprzed narodzin Simby. Zaśpiewajmy razem z nimi: „Hakuna matata, jak cudownie to brzmi…” i dajmy się ponieść przygodzie!

„Iniemamocni” – wtorek 25 grudnia, godz. 20:00

Animacja wytwórni Pixar na najwyższym poziomie! Główni bohaterowie prowadzą spokojne życie, pośród zwykłych ludzi. 15 lat temu Helen i Bob znani byli na świecie jako Elastyna i Iniemamocny. Ludziom nie podobało się to, że powodują ogromne zniszczenia w trakcie walki ze złoczyńcami i żądali zadośćuczynienia za wyrządzone szkody. Elastyna i Iniemamocny zostali zmuszeni do ukrywania się, a dzięki programowi ochrony superbohaterów mogli zmienić tożsamość i powrócić do normalnego życia. Wspomnienia nie dają spokoju Bobowi, który gdy tylko nadarza się okazja ponownie zakłada stój superbohatera, aby zwalczać zło.

„Aryskotraci” – środa 26 grudnia, godz. 14: 50

Animowana klasyka Disneya, która jest kompilacją pasjonującej przygody, pełnych kolorytu postaci i jazzowej muzyki. Ta czarująca opowieść bierze swój początek w Paryżu, kiedy to ekscentryczna milionerka zapisuje majątek najbliższej rodzinie… przepięknych kotów – przedstawicieli najwyższej kociej arystokracji. Dowiedziawszy się o tym, chciwy lokaj Edgar porywa kocicę i trójkę jej dzieci i porzuca ich gdzieś na francuskiej wsi. Tak rozpoczyna się wielka przygoda kociej rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *