PolecaneSieci kablowe

Romance TV w pakiecie SELECT UPC na zawsze

Od grudnia stacja Romance TV jest już na stałe dostępna dla większej liczby klientów UPC, teraz w pakiecie SELECT i MAX. Oznacza to, że kanał dociera do ponad miliona abonentów największego operatora kablowego w Polsce. W tym roku abonenci UPC mogą przeżyć tak romantyczne i baśniowe Święta z Romance TV. Z kolei magiczna oferta kanału na Sylwestra zatrzyma wszystkich przed telewizorami nie tylko do północy. Zbliża się rok 2020, więc czas na uczucia!

 

 

 

 

Grudzień to najbardziej magiczny miesiąc w roku. Z tego powodu Romance TV w każdą niedzielę zaprasza na premiery adaptacji filmowych najpopularniejszych baśni świata. Stacja przygotowała także specjalny repertuar, pełen wzruszających i romantycznych premier na Święta i Sylwestra. W gwiazdkowym prezencie ponad milion klientów sieci UPC będzie miała bezpłatny dostęp do bogatej oferty kanału.

Cieszymy się, że stale poszerzamy liczbę odbiorców kanału Romance TV. Od grudnia abonenci UPC posiadający pakiet SELECT i MAX będą mogli oglądać nasze największe hity, takie jak: „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”, „Statek miłości” czy „Wszystko dla Pań”. Oczywiście grudzień to także wyjątkowa oferta świąteczno-sylwestrowa, która pozwoli przeżyć naszym widzom najbardziej romantyczny czas w rokumówi Krzysztof Mikulski odpowiedzialny za kanał Romance TV w Polsce.W UPC stacja Romance TV jest dostępna na pozycji 223 w dekoderze Horizon i Kaon oraz na pozycji 493 w dekoderze Mediabox. Dodatkowo do 12 stycznia 2020 kanał jest zduplikowany i znajduje się na pozycji 57 – informuje Krzysztof Mikulski.

W Wigilię Romance TV wyemituje szczególny film – „Piosenka dla Mii“, opowiadający poruszającą historię młodego muzyka, który po wypadku zaczyna na nowo odkrywać otaczający go świat. Następnie widzowie udadzą się w niesamowitą i pełną przygód podróż statkiem marzeń do Japonii, Kraju Kwitnącej Wiśni. W pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia w cudowny, świąteczny klimat wprowadzą widzów adaptacje powieści Rosamunde Pilcher – „Zimowe słońce” i „Czar miłości”, w których zakochani walczą o spełnienie swoich marzeń.

W Sylwestra, by uprzyjemnić czas pozostały do północy, stacja przygotowała premierę filmu „Studio Uno”. Produkcja opowiada o niezwykle popularnym we Włoszech lat 60-tych telewizyjnym show, w którym o swoje marzenia i szczęście walczą trzy zupełnie różne kobiety. Z kolei ostatnie minuty do Nowego Roku będziemy odliczać przy ekranizacji jednej z najwspanialszych opowieści Charlesa Perraulta „Kopciuszek – miłosna baśń w Rzymie”. To pełna wzruszeń, miłości oraz dobrej muzyki i tańca propozycja dla każdego, kto wierzy w szczęśliwe zakończenia.

Z kolei w grudniowe wtorkowe przedświąteczne wieczory, kiedy za oknem nieśmiało będzie sypał śnieg, widzowie stacji Romance TV wybiorą się w romantyczną podróż do uroczej Kornwalii. To właśnie na południowo-zachodnim krańcu Wielkiej Brytanii rozgrywa się akcja premierowo emitowanych ekranizacji powieści popularnej pisarki Rosamunde Pilcher. Jej historie przedstawiają przewrotne losy bohaterów, pokonujących największe przeszkody i trudności dzięki miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *