Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

Round Zero Fight Night 6 w piątkową noc na żywo w Fightklubie!

W nocy z piątku na sobotę w meksykańskim Monterrey kolejne show spod znaku Round Zero Fight Night. Tym razem w pojedynku wieczoru zmierzą Maria Salinas i Luz Elena Aguilar, a całą galę widzowie w naszym kraju zobaczą na żywo w Fightklubie!

 

Walka Salinas vs Aguilar będzie nie tylko starciem wieczoru na szóstej gali Round Zero Fight Night, ale również pojedynkiem o mistrzowski pas NABF w wadze muszej. W Monterrey tytułu broniła będzie Aguilar, która sięgnęła po niego w lutym tego roku, wygrywając na punkty z Asley Gonzalez. Dla 32-letniej Meksykanki będzie to już trzydziesta siódma walka w karierze. Czy „Polvorita” zakończy ją zwycięstwem i pierwszą udaną obroną tytułu?

Salinas to bardzo doświadczona pięściarka, która w przeszłości rywalizowała już m.in. o pasy WBO World, IBF World i WBA World, a w dorobku na zawodowym ringu ma już 24 zwycięstwa. Co ciekawe do rozpiski tej nie może na razie dopisać Aguilar, z którą zmierzyła się już raz, w październiku ubiegłego roku, również w Monterrey. Tamta walka zakończyła się remisem, choć jeden z sędziów wskazał na zwycięstwo Salinas (78:74), a drugi orzekł wygraną jej rywalki (77:75). Trzeci z rozjemców wytypował remis 76:76. Czy w sobotę której z zawodniczek uda się odnieść zwycięstwo, czy ich starcie znów pozostanie nierozstrzygnięte? Transmisja z Monterrey wyłącznie w Fightklubie!

W sumie podczas całej gali Round Zero Fight Night 6 zaplanowano aż dziesięć pojedynków, a poza walką wieczoru ciekawie zapowiada się również m.in. walka Aarona Silvy z Guillermo Juarezem Martinezem. Pierwszy z nich, noszący przydomek „Superman”, stoczył na zawodowych ringach sześć walk, wygrał wszystkie, aż pięć z nich kończąc przed czasem. Zdaniem ekspertów przed 24-latkiem rysują się bardzo ciekawe perspektywy w wadze półciężkiej. Czy swoje niemałe aspiracje i możliwości potwierdzi podczas pojedynku z niezłym technicznie i bardzo solidnym Martinezem?

Gala Round Zero Fight Night 6 w piątek 23 lipca o godz. 23.30 na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *