Rusza jesienna ramówka 4Fun.TV

Żegnamy lato i ruszszamy z nową, jesienną ramówką w piątek, 22 września. Nie poddajemy się jesiennej chandrze i gwarantujemy jeszcze więcej najlepszej muzyki!
 
Każdego ranka czeka Was najlepsza pobudka – Damian Michałowski w nowym, porannym paśmie 4FUN BUDZI LUDZI, poderwie z łóżek nawet największych śpiochów. Bądźcie z  4FUN.TV codziennie między 6.00 a 8.30, a pobudzająca dawka najlepszych hitów oraz duża porcja dobrego humoru postawi Was na nogi i pomoże rozpocząć kolejny dzień!
Na antenie zadebiutuje program HOT&FRESH, z solidną dawką najnowszych hitów oraz gorącymi newsami ze świata show-biznesu. Gospodarzem pasma, emitowanego od poniedziałku do piątek w godzinach 18.00-20.00, będzie Marcin Łukasik.
Szykujemy też tej jesieni dużą kasę do zgarnięcia – KA$A NA WEEKEND to cotygodniowa najlepsza opcja na wygranie 1000 złna weekendową zabawę marzeń! Konkursu jest banalnie prosty – wystarczy w oryginalny i przekonujący sposób opisać na co przeznaczy się wygraną. Najciekawsze pomysły będą nagradzane co tydzień, a zwycięzcy ogłaszani w piątkowym paśmie NAJLEPSZA PORA DNIA. To pasmo wraca po wakacyjnej przerwie – 3 godziny najlepszej muzyki, najświeższych newsów, a to wszystko zagwarantują nasi specjalni wysłannicy – siostry ADiHD, Ola Ciupa, Marcin Łukasik oraz Jacek Januszko.
Przygotowaliśmy też coś dla naszych fanów w sieci. To właśnie do użytkowników Facebooka skierowany będzie nowy program LAJF 4FUN. Prezenterzy stacji spotkają się z gorącymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej, a wywiady transmitowane będą za pomocą Facebooka. Prawdziwą gratką dla fanów będą z pewnością cykl 4FUN BEZ PRĄDU, czyli akustyczne mini koncerty w wykonaniu zaproszonych artystów.
W kolejnych tygodniach ruszy również jesienna ramówka kanału 4FUN DANCE. Twarzą stacji nadal pozostaje Ola Ciupa, która również w tym sezonie poprowadzi najgorętszą listę przebojów klubowych – TOP 30 DANCE CHART. Nowością tej jesieni będzie współpraca z finalistkami konkursu Miss Polski.
Wprowadzeniu nowej ramówki towarzyszy również nowa oprawa graficzna, spójna dla wszystkich naszych trzech kanałów – 4FUN.TV, 4FUN DANCE i 4FUN GOLD HITS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *