MediaZapowiedzi TV

Serial "Castle" już 19 lutego na kanale FOX

Tajemnica, morderstwo i poświęcenie! Castle rozpocznie swoją opowieść już 19 lutego na kanale FOX!

Co byś zrobił, gdyby za twoimi plecami jakiś szaleniec wykorzystywał twoją książkę jako pomysł na zbrodnię doskonałą? Jakie to uczucie, gdy Twoje życie może się zmienić właściwie w jednej sekundzie?

Richard Castle (Nathan Fillion), znudzony własnym sukcesem popularny autor kryminałów, dowiaduje się, że prawdziwy morderca-naśladowca dokonuje zabójstw, wzorując się na jego powieści. Po tym, jak zostaje przesłuchany przez detektyw Kate Beckett (Stana Katic), znaną z prowadzenia spraw twardą ręką, dołącza do jej zespołu z wydziału zabójstw nowojorskiej policji, aby pomóc w ściganiu najgroźniejszych przestępców w mieście.

Serial Castle zaskarbił sobie ogromną sympatię fanów przede wszystkim dzięki swej wiarygodności. Według Andrew W. Marlowe’a, scenarzysty i producenta serialu, podczas poszukiwań idealnej odtwórczyni detektyw Beckett, Nathan Fillion czytał rolę aż ze 125 aktorkami!  W końcu na planie pojawiła się Stana Katic, aby po raz pierwszy spotkać się z Fillionem i wspólnie poćwiczyć role. Po chwili zorientowała się, że ma na sobie za długą koszulkę, a wszystko przez to, że dopiero co skończyła inne przesłuchanie i zapomniała się po nim przebrać. Poprosiła Nathana o parę nożyczek i przycięcie koszulki, bo sama nie da rady. Dzięki tej luźnej sytuacji para od razu się dogadała, a aktorka po przesłuchaniu dowiedziała się, że ma tę rolę.

W jednym z wywiadów Fillion wspomniał również o swoich relacjach z innymi aktorami„Prawda jest taka, że oprócz Stany poznałem wielu wspaniałych przyjaciół na planie tego świetnego serialu. Jestem wdzięczny za wszystko, co ten serial mi dał”.

Skomplikowane zagadki detektywistyczne, trudne sytuacje życiowe, a także wiele miłosnych historii. To wszystko będzie można zobaczyć w serialu Castle, którego dwuodcinkowa premiera odbędzie się już w poniedziałek 19 lutego o godz. 17:20 na kanale FOX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *