MediaPolsat

Serial „Zawsze warto”, Paulina Sykut-Jeżyna i Jerzy Mielewski z Telekamerami

Wygrali Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz serial „Zawsze warto”. Oto gwiazdy i produkcja Telewizji Polsat, które zwyciężyły w 23. edycji najpopularniejszego plebiscytu w Polsce. Prestiżowe wyróżnienia zostały przyznane na podstawie głosów telewidzów, którzy wybierali ulubione postaci i programy z małego ekranu.

 

 

 

 

W gronie laureatów znalazły się dwie postaci, które cieszą się ogromnym szacunkiem i sympatią widzów Telewizji POLSAT oraz nieszablonowy serial, który podbił serca szerokiej publiczności. Oto, kogo docenili telewidzowie w 23. plebiscycie Telekamery „Tele Tygodnia” 2020:

Kategoria prezenter pogody

Paulina Sykut-Jeżyna

Od zawsze marzyła o scenicznej karierze. Śpiewała w chórze, a także próbowała swoich sił w „Idolu”. Znakomicie sobie radzi jako prowadząca wielkich imprez, festiwali oraz nocy sylwestrowych. Na co dzień jest pogodynką Telewizji POLSAT i Polsat News, a widzowie ją uwielbiają. Zdobyła prestiżową nagrodę po raz drugi z rzędu, a w tym roku była bezkonkurencyjna. Otrzymała aż 42 procent głosów

Kategoria komentator sportowy

Jerzy Mielewski

Fascynację sportem odziedziczył po ojcu, który był sędzią piłkarskim. On sam trenował siatkówkę, a obecnie specjalizuje się w komentowaniu tej dyscypliny w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Sportowym językiem opisywał także widowiskową rywalizację na torze „Ninja Warrior Polska”. Używając jego żargonu: obronił trofeum, deklasując rywali. Zwyciężył tak jak w 2019 roku, a teraz uzyskał znakomity wynik: 38 procent głosów. Statuetkę wręczyła mu Katarzyna Skrzynecka, jurorka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Kategoria serial

„Zawsze warto”

Nowy serial, w którym występują między innymi Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa. Przejmująca historia trzech kobiet z różnych światów: oddanej matki, która jest ofiary przemocy domowej, odnoszącej sukcesy prawniczki, która jest związana z homoseksualistą oraz samotnej „call-girl”, która walczy o opiekę nad synkiem. Jeden przypadkowy wieczór sprawia, że ich losy niespodziewanie się splatają.

Oryginalny serial zafascynował widzów, którzy z miejsca pokochali główne bohaterki: Dorotę, Martę i Adę. Produkcja zwyciężyła z wynikiem 26 procent głosów. Drugi sezon wiosną 2020 roku na antenie Telewizji POLSAT. Na trzecim miejscu uplasował się inny serial Polsatu, „W rytmie serca”.

Uroczysta gala 23. edycji plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia” odbyła się w poniedziałek 3 lutego 2020 roku w Teatrze Polskim w Warszawie. Telewidzowie głosowali w 11 kategoriach głównych, a wręczone zostały także trzy nagrody specjalne. Uroczystość prowadzili Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *