MediaZapowiedzi TV

TVP obsypana nagrodami na gali „Tele Tygodnia”

Siedem statuetek, w tym specjalną Złotą Telekamerę, otrzymały gwiazdy i produkcje Telewizji Polskiej. Wręczono je podczas gali rozdania prestiżowych nagród „Tele Tygodnia”, która odbyła się 3 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie.

 

 

 

 

Złota Telekamera trafiła do twórców serialu „Ojciec Mateusz”. Produkcja Jedynki wygrywała plebiscyt tygodnika w 2011, 2017 oraz 2019 roku.

Kinga Preis, znana widzom Jedynki z roli Natalii, gospodyni Ojca Mateusza, serialowego księdza detektywa została uznana za Najlepszą aktorkę 2019 i w tej kategorii otrzymała statuetkę Telekamery. Telekamera dla Najlepszego aktora przypadła Mikołajowi Roznerskiemu, serialowemu Marcinowi z „M jak Miłość”.

W kategorii Juror pierwsze miejsce zajęli Tomson i Baron, oceniający uczestników muzycznego show Dwójki „The Voice Kids”. Statuetka dla Programu Telewizyjnego przypadła „The Voice Kids”, a odebrała ją Cleo, która jest jedną z jurorek show.

Telekamerę dla Osobowości Telewizyjnej otrzymał Rafał Brzozowski, a nagrodę wręczyła mu Ida Nowakowska. Po raz drugi Telekamerę dla Prezentera Informacji zdobył Tomasz Wolny. Statuetkę otrzymał z rąk Marceliny Zawadzkiej, z którą współprowadzi w TVP2 „Pytanie na Śniadanie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *