Internet & Gry - Reklama

Serwis Poradnikzdrowie.pl organizuje MEDYCZNE KOMPLETY

MEDYCZNE KOMPLETY to cykl multimedialnych, interaktywnych, bezpłatnych spotkań dla studentów uczelni medycznych z ekspertami medycyny i ochrony zdrowia oraz z pacjentami. Pierwsze spotkanie poświęcone będzie zdrowiu i rozwoju najmłodszych pacjentów. Odbędzie się 16 listopada 2019 r. w Hotelu Bellotto w Warszawie.

 

 

 

 

MEDYCZNE KOMPLETY to nowy projekt edukacyjny realizowany przez Poradnikzdrowie.pl. P rzedsięwzięcie ma na celu poszerzenie wiedzy teoretycznej zdobywanej na uczelniach o treści praktyczne i tematy przydatne młodym lekarzom.

I edycja MEDYCZNYCH KOMPLETÓW poświęcona będzie zdrowiu dzieci w wieku od 0 do 3 lat, a w szczególności takim zagadnieniom, jak: profilaktyka zdrowotna, karmienie i żywienie, rozwój ruchowy, problemy dermatologiczne i choroby nowotworowe. Odbędzie się 16 listopada 2019 r. w Hotelu Bellotto w Warszawie. Bezpłatna rejestracja i szczegółowe informacje znajdują się na stronie: medycznekomplety.pl

– Podczas pierwszych Medycznych Kompletów chcemy zwrócić uwagę na zagadnienia dotyczące budowania relacji i komunikacji między lekarzem a małym pacjentem oraz jego rodzicami. Lekarze z długoletnim stażem zawodowym podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z pierwszych lat pracy w zawodzie. Opowiedzą także o najtrudniejszych wyzwaniach, jakim musieli stawić czoła. Wykłady poprowadzą wybitni eksperci, ale nie zabraknie też pacjentów, którzy opowiedzą historię swojej choroby i leczenia  mówi Agnieszka Pacuła, redaktor naczelna Poradnikzdrowie.pl .

Patronat Honorowy: Minister Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia i Rzecznik Praw Pacjenta

Partnerstwo merytoryczne: Państwowy Zakład Higieny – Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, Naczelna Izba Lekarska, Krajowy Konsultant w dziedzinie dermatologii i wenerologii, Polskie Towarzystwo Położnych, Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA – Poland, Samorząd Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska, Fundacja Osób Chorych na Otyłość OD-WAGA, Fundacja SYNAPSIS, a także „Super Biznes”, miesięcznik „Zdrowie” i „M jak mama”.

Partnerzy konferencji: Link4, Nestle Nutrition Institute, Medicover i Ziaja Med.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *