MediaZapowiedzi TV

Światowa gwiazda Niall Horan wystąpi na gali „MTV EMA 2019”

MTV ogłosiło, że Niall Horan wystąpi na żywo podczas gali „MTV EMA 2019” w FIBES Conference & Exhibition Centre w Sewilli, która odbędzie się w niedzielę, 3 listopada o godz. 21:00.

 

 

 

 

Na scenie MTV EMA, Horan zaprezentuje swój najnowszy singiel “Nice To Meet Ya” z nadchodzącego albumu. Jest to pierwszy singiel artysty z drugiej płyty solowej, której producentem jest Julian Bunetta (producent “Slow Hands”). Utwór zdobył pierwsze miejsce na radiowej liście „Najczęściej dodawanych piosenek” w USA oraz Kanadzie.

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Niall Horan, sprzedał już ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował na całym świecie w ramach kultowego zespołu One Direction. Dzięki pełnometrażowemu debiutowi solowemu Flicker (Capitol Records) odniósł ogromny sukces i uznanie krytyków. Album dotarł na listę Billboard 200, osiągając pierwsze miejsce w październiku 2017 roku, przekroczył 4 miliardy światowego zasięgu oraz był numerem jeden w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Holandii. Przebojowy singiel „Slow Hands” zdobył pierwsze miejsce w amerykańskim radiu i pokrył się platyną w 24 krajach (w tym 8x platyna w Kanadzie, 6x platyna w Singapurze, 5x platyna w Australii i Irlandii oraz 3x platyna w Meksyku i Brazylii). Podczas światowej trasy kocertowej „Flicker World Tour Nialla” wyprzedano stadiony w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Europie, Singapurze, Japonii, Brazylii i Australii.

Niall dołącza do wcześniej ogłoszonych wykonawców: Halsey, Rosalía, prowadzącej program
Becky G, Akon, Ava Max i Mabel. Kolejni wykonawcy i prezenterzy zostaną ogłoszeni niebawem.

Oficjalnym sponsorem „MTV EMA 2019” jest amazon Music. Sponsorem czerwonego dywanu jest film “Aniołki Charliego”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *