Światowa gwiazda Niall Horan wystąpi na gali „MTV EMA 2019”

MTV ogłosiło, że Niall Horan wystąpi na żywo podczas gali „MTV EMA 2019” w FIBES Conference & Exhibition Centre w Sewilli, która odbędzie się w niedzielę, 3 listopada o godz. 21:00.

 

 

 

 

Na scenie MTV EMA, Horan zaprezentuje swój najnowszy singiel “Nice To Meet Ya” z nadchodzącego albumu. Jest to pierwszy singiel artysty z drugiej płyty solowej, której producentem jest Julian Bunetta (producent “Slow Hands”). Utwór zdobył pierwsze miejsce na radiowej liście „Najczęściej dodawanych piosenek” w USA oraz Kanadzie.

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Niall Horan, sprzedał już ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował na całym świecie w ramach kultowego zespołu One Direction. Dzięki pełnometrażowemu debiutowi solowemu Flicker (Capitol Records) odniósł ogromny sukces i uznanie krytyków. Album dotarł na listę Billboard 200, osiągając pierwsze miejsce w październiku 2017 roku, przekroczył 4 miliardy światowego zasięgu oraz był numerem jeden w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Holandii. Przebojowy singiel „Slow Hands” zdobył pierwsze miejsce w amerykańskim radiu i pokrył się platyną w 24 krajach (w tym 8x platyna w Kanadzie, 6x platyna w Singapurze, 5x platyna w Australii i Irlandii oraz 3x platyna w Meksyku i Brazylii). Podczas światowej trasy kocertowej „Flicker World Tour Nialla” wyprzedano stadiony w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Europie, Singapurze, Japonii, Brazylii i Australii.

Niall dołącza do wcześniej ogłoszonych wykonawców: Halsey, Rosalía, prowadzącej program
Becky G, Akon, Ava Max i Mabel. Kolejni wykonawcy i prezenterzy zostaną ogłoszeni niebawem.

Oficjalnym sponsorem „MTV EMA 2019” jest amazon Music. Sponsorem czerwonego dywanu jest film “Aniołki Charliego”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *