Sierpień na kanale FOX Comedy

W sierpniu na FOX Comedy zagości prawdziwa plejada gwiazd w dwóch komediowych hitach! Najpierw zobaczymy jakie przygody mogą spotkać Jackiego Chana i Owena Wilsona, gdy trafią do wiktoriańskiej Anglii w celu odkrycia międzynarodowego spisku w filmie Rycerze z Szanghaju! Natomiast w Cop Out: Fujary na tropie spotkamy Bruce’a Willisa oraz Tracy’ego Morgana, czyli dwóch zawieszonych w służbie policjantów, którzy próbując odzyskać skradzioną, bezcenną kartę baseballową przez przypadek trafią na szajkę handlująca narkotykami.

 

 

 NOWE FILMY NA FOX COMEDY

COP OUT: FUJARY NA TROPIE 
Cop Out

NIEDZIELA 12 SIERPNIA O GODZ. 21:05
PIĄTEK 17 SIERPNIA O GODZ. 22:00

Bohaterami filmu są dwaj amerykańscy policjanci – Jimmy Monroe (Bruce Willis) i Paul Hodges (Tracy Morgan), którzy zostali zawieszeni przez przełożonych za nieudaną akcję. Jimmy, którego córka ma wyjść za mąż, nie może wyjawić rodzinie, że został ukarany. By opłacić ślub, postanawia sprzedać kartę baseballową o znacznej wartości, jednak podczas sprzedaży w komisie dochodzi do napadu oraz kradzieży tej kolekcjonerskiej karty. Policyjni partnerzy postanawiają odzyskać własność, którą posiada teraz boss handlarzy narkotyków. Odzyskanie karty pozwoli Jimmy’emu uratować honor ojca, ale także powrócić do służby.

RYCERZE Z SZANGHAJU
Shanghai Knights

PIĄTEK 3 SIERPNIA O GODZ. 22:00 
SOBOTA 4 SIERPNIA O GODZ. 15:20

Akcja filmu rozpoczyna się w 1887 roku w Zakazanym Mieście w Pekinie. Wysłannicy Wu Chowa (Donnie Yen) kradną Pieczęć Imperialną i zabijają Strażnika Pieczęci (Kim Chan). Przed śmiercią Strażnik daje swojej córce Chon Lin (Fann Wong) pudełko z klejnotem, aby ta przekazała je bratu, który wyjechał do Ameryki i o którym ojciec starał się zapomnieć. Chon Wang (Jackie Chan) vel John Wayne jest szeryfem w Carson City w Nevadzie. Wysłał list do siostry i przez długie miesiące oczekuje na odpowiedź. Gdy ta wreszcie nadchodzi, okazuje się, że ojciec zza grobu powierzył mu odzyskanie Pieczęci Imperialnej i przywrócenie honoru rodzinie.

 POŻYCZONE Z FOX

Zabójcza broń
PIĄTEK 10 SIERPNIA O GODZ. 22:00
CZWARTEK 16 SIERPNIA O GODZ. 22:00

Zabójcza broń 4
PIĄTEK 31 SIERPNIA O GODZ. 22:00

Nie wszystko złoto, co się świeci
NIEDZIELA 19 SIEPRNIA O GODZ. 13:05
WTOREK 21 SIERPNIA O GODZ. 22:00

Ocean’s 13
NIEDZIELA 19 SIERPNIA O GODZ. 20:35
CZWARTEK 23 SIERPNIA O GODZ. 22:00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *