MediaPolsatZapowiedzi TV

“Ślad”: Cztery nowe odcinki tygodniowo w Polsacie (wideo)

Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku. Zespół najwyższej klasy ekspertów z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej i nadkomisarza Rafała Walczaka poszuka śladów, by rozwikłać kolejne zagadki kryminalne. Zdradzamy, co wydarzy się w najbliższych odcinkach.

 

W najnowszym, 29. odcinku „Śladu” zespół specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ zbada sprawę zabójstwa Marii Krasickiej. W toku śledztwa wyjdzie na jaw, że kobieta wynajęła sobowtóra. Kto tak naprawdę nie żyje? Czy to mąż Krasickiej chciał pozbyć się żony? Gościnnie w odcinku wystąpią: Ziemowit Wasielewski, Magdalena Biegańska, Joanna Halinowska, Maciej Jackowski, Radosław Garncarek, Patryk Wereszyński i Halina Fiećko.

W kolejnym odcinku serialu ktoś porzuca trzymiesięcznego chłopczyka w zatłoczonym miejscu publicznym. Na ubranku niemowlęcia widoczne są ślady krwi. Czy dziecko ma związek, z innym, ale popełnionym w tym samym dniu, przestępstwem? Gościnnie w odcinku wystąpią: Dominika Kachlik, Jan Hussakowski, Leszek Żukowski, Radomir Rospondek, Magdalena Lama, Krzysztof Raszewski i Dorota Przygoda.

W 31. odcinku „Śladu” znaleziono zwłoki studenta Marcina Rybackiego. Funkcjonariusze ustalają tożsamość dwóch kobiet, które odwiedzały zamordowanego mężczyznę w jego mieszkaniu. Głównymi podejrzanymi w tej sprawie są: żona dziekana i wykładowczyni Rybackiego. W śledztwie prowadzonym przez zespół CWŚ wychodzą na światło dzienne mroczne tajemnice sięgające najwyższych kręgów władz uczelni. Gościnnie w odcinku wystąpią: Maciej Robakiewicz, Damian Kret, Małgorzata Jóźwik, Katarzyna Hołtra i Kamil Lachowski.

W następnym odcinku serialu niespodziewanie znika właścicielka butiku. Przestępcy szantażują rodzinę kobiety i żądają dwustu tysięcy euro za jej uwolnienie. Policja podejrzewa męża zaginionej i jego kochankę. Śledczy chcą ich zatrzymać w momencie przekazywania okupu. Gościnnie w odcinku wystąpią: Lena Frankiewicz, Michał Kula, Robert Koszucki, Sandra Herbich, Borys Jaźnicki i Grzegorz Daukszewicz.

 

 

Premierowe odcinki „Śladu” już od 25 lutego, poniedziałek – czwartek, po godz. 22:00 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *