Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Smartfonowy Black Friday w LG

W Czarny Piątek klienci będą mogli kupić smartfony LG w specjalnych, obniżonych cenach. W ofercie operatorów Play i Orange znalazły się wszystkie flagowe urządzania LG – LG G7 ThinQ, LG G7 fit czy LG V30. Obok obniżek w ofertach abonamentowych, do końca listopada obowiązuje dodatkowo promocja, dzięki której kupując LG G7 ThinQ lub LG Q7 można odebrać zwrot w gotówce przez BLIK oraz roczną gwarancję na ekran.

 

Specjalna oferta w Play, dzięki której smartfony można kupić aż 200 zł taniej dotyczy tylko urządzeń LG. Wśród nich znajduje się flagowy LG G7 ThinQ, z podwójnym aparatem wspieranym przez sztuczną inteligencję i głośnikiem Boombox oraz LG G7 fit, który swoją premierę w Polsce miał zaledwie kilka dni temu.

W ofercie abonamentowej Play już od 1zł można kupić LG G7 fit. W ramach oferty promocyjnej, do 25 listopada do smartfonu dodawane są słuchawki LG Tone Platinum SE o wartości 849 zł, roczna gwarancja na ekran oraz 50% zniżka na produkty New Balance.

To nie koniec promocji od LG

Każdy, kto do 30 listopada zdecyduje się na zakup LG G7 ThinQ w ofercie jednego z operatorów, otrzyma 300 zł zwrotu przez BLIK oraz roczną gwarancję na wyświetlacz. W przypadku LG Q7, obok gwarancji każdy klient otrzyma 150zł zwrotu przez BLIK.

Obok smartfonów użytkownicy będą mogli w ofercie abonamentowej kupić w promocji słuchawki, kamerę LG 360 czy LG Watch Style.

Pełna lista urządzeń LG w promocji w Play: http://bit.ly/2TDBaH6

Zestawy LG dla dwojga w Orange

W sklepie internetowym Orange przygotowano specjalne pakiety dla dwojga. Decydując się na ofertę abonamentową, smartfony LG Q7 oraz LG K9 można mieć już za 1zł wpłaty wstępnej i 50zł raty przez 24 miesiące, a LG G7 fit i LG K9 za 1zł wpłaty wstępnej i 75,01zł raty przez 24 raty. W przypadku wybory LG G7 ThinQ i G7 fit do końca listopada można skorzystać ze zwrotu BLIK i rocznej gwarancji na ekran.

Pełna lista urządzeń LG w promocji w Orange: https://oran.ge/2BqRYdw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *