Smartfony z serii HUAWEI Mate 10, P10 oraz P Smart wybrane jako urządzenia rekomendowane

Huawei ogłosiło dziś, że seria smartfonów HUAWEI Mate 10, HUAWEI P10 oraz najnowszy HUAWEI P Smart są jednymi z pierwszych na świecie urządzeń, które otrzymały certyfikat Google „Android Enterprise Recommended”, przyznawany urządzeniom rekomendowanym do wykorzystania biznesowego dla przedsiębiorstw.

 

Wybranie smartfonów HUAWEI oznacza, że spełniają one szereg rygorystycznych norm i pozytywnie przeszły proces testowania przez Google. Urządzenia te muszą m.in. pozwalać na zdalną konfigurację, zarządzanie i aktualizację oprogramowania w tym samym czasie, tzw. zero-touch enrollment.

Producent, którego urządzenia zostały wybrane w programie „Android Enterprise Recommended” zobowiązuje się do dostarczania aktualizacji oprogramowania na nie w ciągu 90 dni od ich opublikowania przez Google; smartfony muszą także pozwalać na ich centralne zarządzanie z poziomu administratora oraz wspierać funkcje zaprojektowane pod kątem najbardziej wymagających użytkowników biznesowych i ich zróżnicowanych potrzeb.

Zaklasyfikowanie smartfonów z serii HUAWEI Mate 10, P10 oraz P Smart jako urządzeń certyfikowanych „Android Enterprise Recommended” oznacza, że spełniają one najbardziej wymagające standardy. To także gwarancja tego, że mogą one być wygodnie administrowane i otrzymają regularne wsparcie producenta w zakresie aktualizacji oprogramowania i bezpieczeństwa danych.

Rekomendowana seria HUAWEI Mate 10 wyposażona jest w procesor Kirin ze sztuczną inteligencją (AI), mocną baterię i aparat, natomiast seria HUAWEI P10 to pierwszy na świecie smartfon z przednim aparatem LEICA, rozpoznawaniem twarzy 3D oraz funkcją bokeh.

Więcej informacji na temat programu “Android Enterprise Recommended” jest dostępnych na stronie https://www.android.com/enterprise/recommended.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.