Sobotnie zawody Grand Prix Challenge z udziałem wielkich gwiazd speedwaya na żywo w Eleven Sports

Telewizja ELEVEN SPORTS pozyskała wyłączne prawa do transmitowania w Polsce turnieju FIM Speedway Grand Prix World Championship Challenge, który odbędzie się w najbliższą sobotę w słowackiej Žarnowicy. W rywalizacji weźmie udział szesnastu cenionych żużlowców, w tym aż czterech Polaków. Najlepsza trójka wywalczy awans do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix, którego stawką będzie tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2022. Transmisja w Eleven Sports 1 rozpocznie się o 13:55.

 

Lista uczestników finału Grand Prix Challenge jest niezwykle silna, więc wywalczenie miejsca na podium będzie dla żużlowców prawdziwym wyzwaniem. Polskę reprezentować będą Patryk DudekJanusz KołodziejTobiasz Musielak i Paweł Przedpełski. Trzech pierwszych wygrało swoje turnieje eliminacyjne, co stawia ich w roli faworytów sobotniej rywalizacji. Szczególnie groźny może być Dudek, który od początku sezonu imponuje formą i jest zdeterminowany, by po dwóch latach powrócić do żużlowej elity i znów walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Wśród głównych konkurentów biało-czerwonych znajdą się m.in. Max Fricke, Chris Holder, Robert Lambert, Mikkel Michelsen i Martin Smolinski. Zawody Grand Prix Challenge na antenie Eleven Sports 1 skomentują Piotr Olkowicz i Michał Korościel.

Grand Prix Challenge to nie jedyna z najbliższych propozycji ELEVEN SPORTS dla fanów żużla. Już dziś będą transmitowane mecze PGE Ekstraligi BETARD SPARTA Wrocław – MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra (godz. 17:30, Eleven Sports 1) i EWINNER APATOR Toruń – MOJE BERMUDY STAL Gorzów (godz. 20:15, Eleven Sports 1). Z kolei na wtorek 24 sierpnia zaplanowano relację na żywo ze spotkania szwedzkiej ligi żużlowej Lejonen Speedway – Masarna Speedway (godz. 18:55, Eleven Sports 3).

FIM Speedway Grand Prix World Championship Challenge na żywo w Eleven Sports 1:

sobota, 21 sierpnia, 13:55

Komentarz: Piotr Olkowicz, Michał Korościel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *