Sony powiększa ofertę telewizorów o dwie nowe serie

Sony Europe ogłosiło nowe serie telewizorów, które trafią do sprzedaży w 2018 r. Najbardziej zaawansowana z nich to XF75. Należące do niej telewizory wyświetlają obraz 4K HDR i obsługują formaty HDR10 oraz Hybrid Log Gamma.
 
Dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO seria XF75 wyostrza i optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, z łatwością interpolując go do jakości zbliżonej do 4K oraz nadając mu większą klarowność i szczegółowość. Obsługa zaawansowanych komend głosowych i platforma Android TV™ zapewniają błyskawiczny dostęp do filmów, programów telewizyjnych i tysięcy aplikacji. Telewizory 4K HDR XF75 mogą również służyć do gier, a miłośnikom ponadczasowego kina i wielkich seriali pozwalają czerpać z zasobów takich serwisów, jak Google Play, Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube.
 

Sony XF75

 
Firma Sony jako jedyny producent telewizorów oferuje zalety technologii HDR w produktach o rozdzielczości Full HD1, których rodzina powiększyła się obecnie o kolejny model. Telewizor WF66 doskonale nadaje się do oglądania seriali i filmów przesyłanych strumieniowo z popularnych serwisów, jak również do wyświetlania gier z konsol PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro — wszystko w żywej, szczegółowej jakości HDR2. Pomysłowo zaprojektowane podstawy modeli WF66 pozwalają ponadto ukryć przewody z podłączonego dekodera, odtwarzacza Blu-ray itp.
Badanie Sony, stan na 15 lutego 2018 r.
Zgodność ze wszystkimi grami PS4 HDR zapewnia tylko łącze HDMI. Z materiałami wideo HDR zgodne są tylko wbudowane aplikacje Netflix i YouTube.
Google, Android TV, Google Play, Chromecast built-in, Google Home oraz inne odnośne znaki i logo są znakami towarowymi Google LLC.
*Amazon, Amazon Prime Video oraz wszystkie odnośne logo są znakami towarowymi Amazon.com Inc. lub jego podmiotów zależnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *