Technologia - Promocje

Sony powiększa ofertę telewizorów o dwie nowe serie

Sony Europe ogłosiło nowe serie telewizorów, które trafią do sprzedaży w 2018 r. Najbardziej zaawansowana z nich to XF75. Należące do niej telewizory wyświetlają obraz 4K HDR i obsługują formaty HDR10 oraz Hybrid Log Gamma.
 
Dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO seria XF75 wyostrza i optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym, z łatwością interpolując go do jakości zbliżonej do 4K oraz nadając mu większą klarowność i szczegółowość. Obsługa zaawansowanych komend głosowych i platforma Android TV™ zapewniają błyskawiczny dostęp do filmów, programów telewizyjnych i tysięcy aplikacji. Telewizory 4K HDR XF75 mogą również służyć do gier, a miłośnikom ponadczasowego kina i wielkich seriali pozwalają czerpać z zasobów takich serwisów, jak Google Play, Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube.
 

Sony XF75

 
Firma Sony jako jedyny producent telewizorów oferuje zalety technologii HDR w produktach o rozdzielczości Full HD1, których rodzina powiększyła się obecnie o kolejny model. Telewizor WF66 doskonale nadaje się do oglądania seriali i filmów przesyłanych strumieniowo z popularnych serwisów, jak również do wyświetlania gier z konsol PlayStation®4 i PlayStation®4 Pro — wszystko w żywej, szczegółowej jakości HDR2. Pomysłowo zaprojektowane podstawy modeli WF66 pozwalają ponadto ukryć przewody z podłączonego dekodera, odtwarzacza Blu-ray itp.
Badanie Sony, stan na 15 lutego 2018 r.
Zgodność ze wszystkimi grami PS4 HDR zapewnia tylko łącze HDMI. Z materiałami wideo HDR zgodne są tylko wbudowane aplikacje Netflix i YouTube.
Google, Android TV, Google Play, Chromecast built-in, Google Home oraz inne odnośne znaki i logo są znakami towarowymi Google LLC.
*Amazon, Amazon Prime Video oraz wszystkie odnośne logo są znakami towarowymi Amazon.com Inc. lub jego podmiotów zależnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *