MediaZapowiedzi TV

Spal mikołajkowe kalorie z maratonem komedii w FOX

Mikołajki to słodkie święto, które jest miłym przystankiem przed Bożym Narodzeniem. Dla wielu z nas, to dzień w którym pozwalamy sobie na odrobinę łakoci. Nie bez powodu w styczniu jednym z najpopularniejszych noworocznych postanowień jest powrót do sylwetki sprzed Świąt. FOX postanowił w przyjemny sposób ułatwić spalanie kalorii swoim widzom i specjalnie na Mikołajki przygotował komediowy maraton, który nie tylko poprawi nastrój, ale pomoże spalić zjedzone czekoladki!

 

Śmiech przynosi same korzyści. Nawet chwila śmiechu sprawia, że nasz mózg wytwarza hormony szczęścia, dzięki którym jesteśmy szczęśliwsi i mamy lepsze samopoczucie. Inną z korzyści śmiechu jest spalanie kalorii, których szczególnie w grudniu dostarczamy organizmowi więcej niż zwykle. Według badania opublikowanego na łamach International Journal of Obesity śmiejąc się przez 10- 15 min możemy spalić od 10 do 40 kalorii. Niezawodnym sposobem na dużą dawkę śmiechu jest oglądanie komedii, dlatego FOX przygotował komediowy maraton, który pomoże spalić zjedzonego czekoladowego mikołaja.

Już 6 grudnia o godzinie 16:30 rozpocznie się komediowe szaleństwo z kultowymi komediami, które rozśmieszą każdego. W tym roku zobaczymy Nowojorczyków, których połączy zrządzenie losu w komedii „Sylwester w Nowym Jorku”, opowieść Charles’a Dickens’a w XXI wieku, czyli „Duchy moich byłych” i pokręcone przygody grupki znajomych w „American Pie 2”. Mikołajki w FOX szykują się fantastycznie!

Sylwester w Nowym Jorku

NIEDZIELA 6 GRUDNIA O GODZINIE 16:30

Kilkoro nieznajomych Nowojorczyków przeżyje Sylwestra, który na zawsze zmieni ich życie. Niesamowite sploty akcji sprawią, że ich drogi skrzyżują się w ten magiczny wieczór.

W obsadzie filmu znalazły się same gwiazdy, między innymi Jessica Biel, Michelle Pfeiffer, Halle Berry, Katherine Heigl, Zac Efron, Robert De Niro, Sarah Jessica Parker, Ashton Kutcher, Sofía Vergara, Hilary Swank oraz muzyk Jon Bon Jovi.

Duchy moich byłych

NIEDZIELA 6 GRUDNIA O GODZINIE 18:50

Opowieść wigilijna w nowoczesnym wydaniu. Connor, nieugięty singiel, spotyka dawną miłość na ślubie swojego brata. W trakcie przygotowań do tego wielkiego dnia, Connora odwiedzają trzy duchy symbolizujące przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

W rolach głównych występują Matthew McConaughey, Jennifer Garner oraz Michael Douglas.

American Pie 2

NIEDZIELA 6 GRUDNIA O GODZINIE 20:50

Po ukończeniu pierwszego roku studiów grupa przyjaciół postanawia wyjechać wspólnie na wakacje, na których czekają ich niezapomniane przygody.

Jim, Stifler, Finch, Oz i Kevin w kultowej komedii rozśmieszają widzów nie zawsze grzecznymi gagami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *