MediaZapowiedzi TV

Steven Universe i dochodzenie na Księżycu – premiera nowych odcinków w Cartoon Network

Kryształowe Klejnoty znowu w akcji! W nowych odcinkach piątego sezonu „Steven Universe” drużyna bohaterów zbada nietypową aktywność w pobliżu księżycowej bazy. Premiera już 18 listopada na kanale Cartoon Network.

 

 

 

 

 „Steven Universe” przedstawia losy najmłodszego członka drużyny Kryształowych Klejnotów – władających magią, obrońców kosmosu. Choć Steven nie należy do najbardziej potężnych czy pewnych siebie bohaterów, wciąż stara się dotrzymać kroku Granatowi, Ametystowi i Perle w ich niezwykłych przygodach.

W nadchodzących odcinkach Steven zadba o bezpieczeństwo Ziemian! Gdy pewnego wieczoru Ronaldo poinformuje Stevena o tym, że zauważył nienaturalną aktywność na Księżycu, tytułowy bohater początkowo zlekceważy tę wiadomość. Wszystko dlatego, że odkąd Ronaldo został przydzielony do pilnowania nieba, nieustannie donosi o dziwnych obserwacjach. Jednak tym razem sytuacja będzie godna uwagi Stevena.

Premiera nowych odcinków piątego sezony „Steven Universe” już 18 listopada. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 21:15 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *