Stołeczne wydanie „Gazety Wyborczej” oraz Warszawa.Wyborcza.pl zapraszają na Wielki Test Wiedzy o Warszawie

W najbliższą niedzielę, 9 grudnia br. odbędzie się Wielki Test Wiedzy o Warszawie, którego organizatorem jest stołeczne wydanie „Gazety Wyborczej”. Zabawa skierowana jest do wszystkich, którzy kochają Warszawę, znają jej historię i śledzą współczesne wydarzenia w stolicy. Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody o łącznej wartości 5500 złotych.

 

Pytania do Wielkiego Testu Wiedzy o Warszawie przygotowują dziennikarze „Gazety Wyborczej”, którzy do współpracy zaprosili wybitnych i lubianych warszawiaków, m.in. siatkarskiego mistrza świata Bartosza Kwolka oraz dyrektora warszawskiego ZOO Andrzeja Kruszewicza. Test będzie się składał z 60 zamkniętych pytań z różnych dziedzin: historii, wydarzeń współczesnych, architektury, sportu i kultury. Poprowadzi go Jerzy S. Majewski – varsavianista, współpracownik „Gazety Stołecznej”.

Zwycięzcy otrzymają cenne upominki – pula nagród w konkursie wynosi 5500 złotych. Na wszystkich uczestników czekać będzie również słodka niespodzianka.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia br. w auli Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Rozpocznie się o godz. 11:00. Aby wziąć bezpłatny udział w zabawie, należy się zarejestrować się na stronie: https://bilety.cojestgrane24.pl/wielki_test_wiedzy_warszawa. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorem Wielkiego Testu Wiedzy o Warszawie jest stołeczne wydanie „Gazety Wyborczej”, a partnerami są: Festiwal Nauki, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, BBI Development SA, Lotte Wedel, Publio.pl, Piekarnie Cukiernie Putka, Unicomp-WZA – Informatyczne systemy głosowań i interakcji. Patronat honorowy objął Prezydent m.st. Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *