„W dziczy z Bearem Gryllsem” na Discovery Channel (wideo)

Tenisista Roger Federer, tancerz Darek Hough, aktorzy Joseph Gordon-Levitt, Don Cheadle, Scott Eastwood oraz aktorki Keri Russell, Lena Headey i Uzo Aduba – to oni zmierzą się z niezwykle trudnymi zadaniami, które przygotował dla nich słynny survivalowiec Bear Grylls w nowej serii „W dziczy z Bearem Gryllsem”. Górzyste, nieprzyjazne tereny Alp i Nowej Anglii, odludne pustynie Kenii czy wulkaniczne tereny Wysp Kanaryjskich – w tych miejscach Bear wystawi na próbę gwiazdy i celebrytów, którzy na co dzień żyją w zupełnie innej rzeczywistości. Czy sobie poradzą?

 

Celebryci są przyzwyczajeni do wygody i luksusowych warunków. Jednak w podróży z mistrzem survivalu nie mogą liczyć na taryfę ulgową! W programie zobaczymy kolejne znane osoby, które decydują się porzucić strefę komfortu i podjąć wyzwanie razem z Gryllsem. Bear zabierze ich w dzikie, trudno dostępne miejsca i podda ciężkiej próbie. Od skoków spadochronowych po zjazdy na linie. W czasie trwającej 48 godzin przygody życia będą musieli zmierzyć się z najgłębiej skrywanymi lękami.

W pierwszym odcinku zobaczymy znakomitego tenisistę, Rogera Federera, w czasie trudnej wyprawy w szwajcarskie Alpy. Czy sportowiec poradzi sobie na urwistych skałach i lodzie? Z kolei znany aktor Don Cheadle pod okiem Beara przemierzy Góry Białe w Nowej Anglii. Teren jest nierówny, bezludny i pełen niebezpiecznych rzek. Czy uda się dotrzeć do celu? Wśród zaproszonych gwiazd pojawi się także aktor, pisarz i reżyser Joseph Gordon-Lewitt, który podejmie wyzwanie i spróbuje przemierzyć niegościnne pustynie na północy Kenii. Natomiast strome skały, wąwozy i wysokie góry to przeszkody, czekające na aktorkę Keri Russell na wulkanicznych terenach Wysp Kanaryjskich. Z kolei aktor Scott Eastwood spędzi z Bearem Gryllsem dwie doby na Półwyspie Bałkańskim. Stawi czoła zdradliwym jaskiniom, śmiertelnie niebezpiecznym stworzeniom i stromym klifom. Niezdobyte ściany skalne i groźne zwierzęta to przeszkody, z którymi zmierzy się Uzo Aduba, gwiazda „Orange is the New Black”. Zapierająca dech w piersiach przygoda w hiszpańskich Pirenejach to dla niej obok zachwytu nad otaczającą przyrodą, bardzo niebezpieczne przedsięwzięcie. Z kolei w ostatnich odcinkach Lena Headey wyruszy na ekspedycję przez wysokie klify i zimne wody Półwyspu Iberyjskiego, a Darek Hugh stawi czoła równie wymagającemu zadaniu w bułgarskich górach Riła.

Jak gwiazdy zniosą trudne warunki? Czy będą w stanie przetrwać pokonując własne lęki i słabości oraz zrealizować cel, który wyznaczy im Bear Grylls? Przekonamy się już wkrótce.

 

 

Premiera programu w niedzielę, 8 grudnia, o godz. 12:00, na Discovery Channel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *