STS z nową kampanią reklamową (wideo)

STS – największy bukmacher w Polsce – rozpoczyna kampanię reklamową aplikacji mobilnej. Spoty są emitowane od początku października do 16 grudnia br., czyli do końca rundy jesiennej Ekstraklasy.

 

W najnowszych spotach udział wzięli Ci sami aktorzy, co w poprzedniej kampanii realizowanej od września 2016 roku. Lektorem ponownie został Tomasz Zimoch. Przygotowano łącznie cztery wersje reklamy – jedna 30-sekundowa oraz trzy 15-sekundowe. Spoty są emitowane w godzinach 22:00 – 6:00 w telewizjach ogólnopolskich oraz całą dobę w internecie. Działania online obejmują największe polskie portale, w tym interaktywne platformy rozrywkowe.

Rynek online odpowiada za coraz większą część przychodów STS. Dynamiczny wzrost tego kanału sprzedaży jest wynikiem m.in. licznych inwestycji, jakie poczyniliśmy w rozwój naszych rozwiązań mobilnych. W związku z tym zdecydowaliśmy o rozpoczęciu kampanii, która wesprze nasze działania w tym obszarzemówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS aktywnie wspiera rodzimy sport. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych. Od maja 2017 roku sponsoruje również drużynę e-sportową Izako Boars. Z inicjatywy STS powstała również fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju.

Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Blueway Com. Spot przygotował dom produkcyjny Digital35.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *