Moc jesiennych nowości w Adventure HD

Do jesiennej ramówki nadawca kanału Adventure HD postanowił wprowadzić aż 12 nowości programowych! Od października na antenie pojawiło się 12 nowych tytułów, wśród których znajdują się m.in. programy przygodowe, przyrodnicze czy wędkarskie.

 

W nowej ramówce znalazło się coś dla pasjonatów podróży, a konkretnej – luksusowych podróży. Prestiżowe hotele, ekskluzywne wnętrza, najdroższe rozrywki to tylko skrawek tego czego doświadczą bohaterowie programu Luksusowe podróże Program Luksusowe podróże to wyprawa do najdroższych miejsc świata . Wysokie rachunki, niesamowite miejsca i prestiżowe rozrywki to tylko namiastka tego co można zobaczyć w programie.

Z kolei w programie Magiczne Zakątki widzowie będą mieli szansę wybrać się do najbardziej niesamowitych miejsc na świecie bez wychodzenia z domu. Program Magiczne Zakątki to wyjątkowa, pełna wrażeń wyprawa po najpiękniejszych zakamarkach naszej planety, w trakcie której dzięki charyzmatycznemu prowadzącemu można poznać wiele ciekawostek o występującej w odwiedzanych miejscach kulturze i przyrodzie.

Połączenie nurkowania z testowaniem najciekawszych alkoholi? To możliwe!
Program W oceanie to podwójne nurkowanie: w niesamowitym podwodnym świecie oraz w lokalnym i nocnym życiu odwiedzanych miejscowości! Prowadzący ukazuje tajemnice oceanu: od zatopionych wraków przez niesamowite podwodne okazy fauny i flory. Natomiast czas wolny poświęca na zwiedzanie lokalnych wytwórni alkoholi, a przede wszystkim na testowanie wytwarzanych tam trunków.

W jesiennej odsłonie ADVENTURE HD nie zabraknie również pozycji dla fanów wędkarstwa Nowa ramówka bogata jest w aż 4 nowości poświęcone tej tematyce: Niesamowite wędkarstwo, Wędkarskie przygody Babe’a Winkelmana, Przygoda z haczykiem oraz Wędkarskie wyprawy. Fascynujące ujęcia, piękno natury i tajniki łowienia ryb to kwintesencja tego, co zobaczyć można w powyższych programach.

Kolejna nowość to program dla fanów jeździectwa i pasjonatów historii w jednym! W programie W siodle – śladami Dicka Kinga prowadzący – Barry i Joe zabierają nas w 10-cio dniową podróż po Afryce ścieżkami, które w 1842 roku przemierzył Dick King. 950 kilometrów niesamowitej podróży z pewnością dostarczy wielu wrażeń i zapierających dech w piersiach widoków.

Poszukiwanie przodków to niezwykle ciekawa przygoda! Przekonają się o tym bohaterowie programu Powrót do korzeni, którzy postanowili zaspokoić swoją ciekawość i odkryć skąd się.wywodzą. Program Powrót do korzeni to ciekawa podróż w poszukiwaniu przodków ,a przy okazji poznawanie historii, kultury i obyczajów krajów Ameryki Łacińskiej.

Nowa ramówka to także coś dla fanów łowiectwa – Zew natury to niesamowita opowieść ilustrowana pięknymi ujęciami polskiej fauny i flory o pasji jaką jest łowiectwo. Program pokazuje jak funkcjonuje przyroda, jakie występują w niej zależności i dlaczego tak ważne jest dbanie o każdy jej element. Prowadzący w trakcie swoich łowieckich wypraw odkrywa najskrytsze tajemnice natury związane z nią ciekawostki.

Kolejna nowość to pozycja idealna zarówno dla pasjonatów nowych smaków jak i podróży – Smaki Afryki to fascynująca podróż po najskrytszych zakamarkach kolebki ludzkości , gdzie ścierają się ze sobą odmienne zwyczaje i tradycje. Program przedstawia serię obrazów zaczerpniętych z niesamowitych miejsc intrygującej i wzbudzającej respekt Afryki Południowej, których dopełnieniem jest poszukiwanie nowych smaków inspirowanych kulturą jej mieszkańców/ tubylców.

Telewizja Adventure HD przygotowała też coś dla fanów mocnych wrażeń!Masa niebezpieczeństw, ekstremalne warunki to zaledwie skrawek tego z czym mierzą się na co dzień bohaterowie programu Z adrenaliną na etacie, który ukazuje kulisy najciekawszych i zarazem niebezpiecznych zawodów. Z Adrenaliną na etacie to program, w którym widzowie będą mogli przekonać się jak ludzie podejmujący ciekawe i niebezpieczne zawody wykonują swoją pracę, a także wcielić w skórę głównych bohaterów i poznać tajniki wykonywania najbardziej ekstremalnych, a zarazem ekscytujących zawodów świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *