Radio

Stuhr i Więdłocha z nowym programem w Radiu ZET

Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha zadebiutują na antenie Radia ZET 9 stycznia w programie „Planeta singli”.

 

Program koncentrować się będzie wokół związków, miłości, radości i wszystkich odcieni relacji, jakie nawiązujemy. W każdą środę między 21.00 a 23.00 Stuhr i Więdłocha będą rozmawiać ze słuchaczami o ich troskach i radościach, jakie wiążą się z relacjami z najbliższymi. To będzie audycja pełna uśmiechu, humoru, emocji i dystansu do siebie samych w kontaktach towarzyskich.

Maciej Stuhr zadebiutował u Krzysztofa Kieślowskiego jako 13-latek. Aktor niezwykle wszechstronny realizujący się w filmie i teatrze najwyższej artystycznej rangi. Od 2008 roku należy do stałego zespołu Nowego Teatru Krzysztofa Warlikowskiego. Ostatnie lata przyniosły wybitne – i niezwykle zróżnicowane – kreacje w „Obławie”, „Pokłosiu”, filmach Wojtka Smarzowskiego, czy międzynarodowej koprodukcji „Czerwony kapitan”. Za rolę w filmie „33 sceny z życia” otrzymał nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, a za rolę w „Pokłosiu” Polską Nagrodę Filmową Orzeł. Z sukcesem bierze udział w najlepszych produkcjach serialowych m.in. „Belfer”. Jego żywiołem jest także inteligentny artystyczny kabaret. Wyreżyserował przedstawienie na podstawie tekstów Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego „Smuteczek, czyli ostatni naiwni”, a także krótkometrażowy film „Milczenie polskich owiec”. Jest członkiem Polskiej oraz Europejskiej Akademii Filmowej, a także laureatem wielu prestiżowych nagród m.in. srebrnego medalu Zasłużony Kulturze Gloria Artis i Złotego Krzyża Zasługi.

Agnieszka Więdłocha jest aktorką Teatru im. S. Jaracza w Łodzi i dwukrotną laureatką „Złotej Maski” – łódzkiej nagrody teatralnej – za najlepszy debiut sezonu 2009/2010 i najlepszą rolę sezonu 2017/2018. Grała m.in.: w serialach „Czas Honoru”, „Lekarze”, “Powiedz tak!” oraz filmach: „Planeta Singli”, „Po prostu przyjaźń”, „Kobieta Sukcesu”.  Absolwentka łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *