Styczeń na kanale CBS Reality

W tym miesiącu na CBS Reality szczególnej uwadze polecamy serię dokumentalną będąca produkcją własną kanału, „Głos mordercy”, która powróci na antenę w specjalnym odcinku „Głos mordercy: Pułkownik”. Widzowie usłyszą w nim oryginalne zeznania pułkownika Russella Williamsa, uznawane za jedne z najbardziej fascynujących zeznań seryjnego mordercy w historii. Dzięki rewolucyjnej technologii lip sync (komputerowego przekształcenia ruchu warg aktora odgrywającego rolę mordercy tak, by były dokładnie zsynchronizowane z głosem przestępcy z taśmy) i autentycznym nagraniom, widzowie będą świadkami starć pomiędzy detektywem, który jest uznanym przez stróżów prawa na całym świecie, specjalistą od technik przeprowadzania wywiadu policyjnego, a bezwzględnym zabójcą.

Również w styczniu na kanale CBS Reality polecamy nowe odcinki serialu dokumentalnego produkcji własnej,  „Tropami zbrodni”, badającego i rekonstruującego niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad. Program ukazującego poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym, „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych w ostatnim czasie.

GŁOS MORDERCY: PUŁKOWNIK

ODCINEK SPECJALNY 

Produkcja własna CBS Reality

PREMIERA 

Niedziela 6 stycznia o  22:00 

Seria dokumentalna „Głos mordercy” (dawniej „Głos seryjnego mordercy”) powraca na antenę w specjalnym odcinku „Głos mordercy: Pułkownik”.

Widzowie usłyszą w nim oryginalne zeznania pułkownika Russella Williamsa, uznawane za jedne z najbardziej fascynujących zeznań seryjnego mordercy w historii.

Dzięki rewolucyjnej technologii lip sync (komputerowego przekształcenia ruchu warg aktora odgrywającego rolę mordercy tak, by były dokładnie zsynchronizowane z głosem przestępcy z taśmy) i autentycznym nagraniom, widzowie będą świadkami starć pomiędzy detektywem, który jest uznanym przez stróżów prawa na całym świecie, specjalistą od technik przeprowadzania wywiadu policyjnego, a bezwzględnym zabójcą.

TROPAMI ZBRODNI

NOWE ODCINKI

Produkcja własna CBS Reality

Nowe odcinki w każdą niedzielę o 22:00 od 13 stycznia do 10 lutego 

Produkcja własna CBS Reality bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad.

Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym, „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych
w ostatnim czasie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *