Styczeń na kanale Nat Geo People

Trudno o lepszą miarę człowieczeństwa niż stosunek do słabszych i potrzebujących. Dlatego kanał Nat Geo People tak często pokazuje ludzi, przez pryzmat ich relacji ze zwierzętami. Chore czy ranne zwierzę nie zawsze może liczyć na czyjąkolwiek pomoc. Na szczęście są tacy ludzie jak dr Michelle Oakley. Jej życiową misją jest ratowanie zwierzaków w potrzebie.Nat Geo People zabierza nas w styczniu do dzikiego Jukonu. Nawet jeśli do Polski przyjdzie w końcu zima… nie będzie to TAKA zima, jaka nawiedza te kanadyjskie ostępy. W trudnych warunkach dr Oakley zadba o to, by zwierzęta dochodziły do zdrowia, a widzom robiło się cieplej. Cieplej na duszy!

 

 

 

 

WETERYNARZ Z POWOŁANIA
DR OAKLEY: YUKON VET (SEASON 6)
Premiery w poniedziałki od 20 stycznia o 18:00
(14×60 min)

Dr Michelle Oakley nigdy nie spędza dwóch dni w podobny sposób. Nie narzeka na brak zawodowych wyzwań. W kanadyjskim Jukonie to jedyny weterynarz na przestrzeni setek mil, który jest w stanie przyjąć każdego pacjenta – bez względu na liczbę nóg i wielkość. Zwierzęta domowe? Codzienność. Dzik, rosomak, łoś lub niedźwiedź? Zapraszamy do gabinetu!

Dr Oakley to weterynarz z powołania. Zrobi wszystko, by zapewnić zwierzętom zdrowie, komfort i bezpieczeństwo. Biorąc pod uwagę, że obszar, na którym pracuje, mógłby równać się z którymś z europejskich państw – nie jest to łatwe. Widzowie Nat Geo People będą mieli szansę zajrzeć za kulisy jej pracy i z bliska śledzić, jak zmaga się z siłami natury i… niesfornymi pacjentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *