MediaZapowiedzi TV

Styczeń na kanale Nat Geo Wild

Styczniowe poranki nie zachęcają do wyjścia na zewnątrz? W weekendy kanał Nat Geo Wild przygotował specjalną propozycję dla całych rodzin. W soboty i niedziele od godziny 6:00 do 12:00 kanałem zawładną urocze zwierzaki, które wniosą sporo energii na cały dzień.A jeśli tego będzie mało, w styczniu przeniesiemy się w gorące afrykańskie klimaty. Zobaczymy urocze młode dzikie koty, przemierzymy wzdłuż i wszerz Botswanę, podziwiając niezwykłą różnorodność jej flory i fauny, zobaczymy jak wygląda zwierzęca przyjaźń i czy możliwa jest taka relacja między zwierzętami a ludźmi. Zaskoczymy też nowym spojrzeniem na Półwysep Koreański.

 

DZIKA KOREA
Wild Korea
Premiery we wtorki od 15 stycznia o godz. 21:00 
(2×60 min)

Dawno temu Korea kojarzona była z niezwykłym bogactwem przyrody. Teraz znana jest przede wszystkim z trudnej sytuacji geopolitycznej. Ale za kurtyną polityki, tyranii i konfliktu między północą a południem wciąż można znaleźć tu oszałamiająco piękną naturę.

URODZONE W AFRYCE
Born in Africa
Premiery w piątki od 18 stycznia o godz. 21:00 
(3×60 min)

Na początku są małe i urocze, a ich widok może rozczulić nawet największego twardziela. W serii „Urodzone w Afryce” będziemy świadkami dorastania młodych dzikich mieszkańców Afryki. Będziemy śledzić ich pierwsze kroki, obserwować jak rosną, rozwijają się i przystosowują do życia w świecie dorosłych.

DZIKA BOTSWANA
Wild Botswana
Premiera we wtorek 29 stycznia o godz. 21:00
(1×60 min)

Botswana to kraj skrajności, kształtowany przez potężne siły natury. Różnorodne środowisko to gwarancja bogactwa fauny i flory. Bagniste tereny na północy w delcie Okawango, ciernista sawanna i suche lasy to miejsca, które w pełni pokazują kontrasty i mieszkańców tego niezwykłego kraju.

NIEZWYKLI PRZYJACIELE ZE ŚWIATA ZWIERZĄT – NAJCIEKAWSZE HISTORIE
Unlikely Animal Friends Comp. 2
Premiery w niedziele od 6 stycznia o godz. 11:00 
(5×60 min)

Nigdy nie warto wątpić w siłę przyjaźni. Seria “Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt – najciekawsze historie” to niecodzienna opowieść o niezwykłych przyjaźniach nie tylko między zwierzętami tych samych gatunków, ale również między zwierzętami i ludźmi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *