Styczeń na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam poleca premierę 19. sezonu „Boba Budowniczego” – od 2 stycznia codziennie o 8:23 i 18:25 (po dwa odcinki).

 

PREMIERA: BOB BUDOWNICZY SEZON 19.
Od 2 stycznia codziennie o 8:23 oraz o 18:25
(po dwa odcinki)

Bob Budowniczy i jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba i jego zespołu nie istnieją rzeczy niemożliwe, a każdy problem można rozwiązać, trzeba tylko wierzyć we własne siły, opracować dobry plan, a następnie przystąpić do jego realizacji. Dzięki pracy zespołowej, zgodnemu działaniu i pozytywnemu myśleniu każde zadanie jest proste, a praca jest dla nich wspaniałą zabawą.

PREMIERA: BERRY I DOLLY
Od 7 stycznia codziennie o 7:10 oraz o 13:33
(po dwa odcinki)

Ślimak Berry i biedronka Dolly są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie z zamieszkującymi las stworzonkami – chrząszczem, gąsienicą, pająkiem, pszczołą czy pasikonikiem, przeżywają wspaniałe przygody, zawierają nowe znajomości i poznają otaczający świat. Każdy
z odcinków pokazuje historie, które odnoszą się do codziennych wydarzeń z życia każdego malucha. Mocno podkreślana jest wartość przyjaźni, miłości, wzajemnego szacunku oraz poszanowania otaczającego nas świata.

Serial animowany powstał na podstawie niezwykle popularnych na Węgrzech książek dla dzieci autorstwa Eriki Bartos. Za reżyserię odpowiada Geza M. Toth, który ma na swoim koncie nominację do Oscara za Najlepszy Film Animowany, a całą serię wyświetlano w węgierskich kinach.

MARATONY Z SERIALAMI: STACYJKOWO,
ROBOSAMOCHÓD POLI I RANGER BOB
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W styczniowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza wszystkich małych widzów na maratony z ulubionymi bajkami. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Stacyjkowo” (po cztery odcinki), „Robosamochód Poli” (po cztery odcinki) oraz „Ranger Bob” (po trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00

W styczniu zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym nauka języka angielskiego, pierwsze kroki w rysowaniu, czy znajdowanie odpowiedzi na ważne pytania będą stanowić świetną zabawę.
W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Gryzmołki Gryzmołka”, „Messy jedzie do Okido”, „Timmy uczy i bawi” oraz „Badanamu”.

SPOTKANIA Z DINOZAURAMI
Codziennie o 6:00 i 15:18

W styczniu zapraszamy na codzienne spotkania z dinozaurami. W tym czasie na antenie zagoszczą bajki:

Dinopociąg
Harry i wiaderko pełne dinozaurów

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 16:30

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Stacyjkowo
Stacyjkowo – Zdobywcy odznak
Strażak Sam
Ranger Rob
Bob Budowniczy
Robosamochód Poli

WIECZORY Z ROBOSAMOCHODEM POLI
Codziennie od 20:00
(po trzy odcinki)

W styczniowe wieczory zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na spotkania z bohaterskimi pojazdami z Brumkowa: Robosamochodem Poli, Strażakiem Royem, Karetką Amber i Helikopterem Hellym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *