Wrzesień na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam poleca premierę 7. sezonu serialu „Strażak Sam”, a ponadto maratony z serialem „Ptyś i Bill”, dziewczęce popołudnia z „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Truskaweczką”, „Popelkami”, „Zwierzyńcem Zuzi” i „Zuzią” oraz cykl edukacyjny z bohaterami bajek „Timmy uczy i bawi”, „Badanamu”, „Tropiciele Zagadek” i „Gryzmołki Gryzmołka”.
 

PREMIERA: STRAŻAK SAM s.7
Od 1 września codziennie
o 08:00 i 17:31 (po dwa odcinki)                                                                                                                                       
Kiedy zabrzmi alarm pożarowy, Strażak Sam i jego załoga są gotowi, by nieść pomoc zarówno na lądzie, jak i morzu. Samochodami trażackimi lub helikopterem, Sam wraz z drużyną pędzą na, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo.Niezależnie od tego, czy chodzi
o gaszenie pożarów, ratowanie ze skalnych osuwisk i błotnych lawin lub poradzenie sobie z niebezpiecznym ładunkiem, Strażak Sam jest zawsze na służbie!
MARATON Z SERIALEM PTYŚ I BILL

Od 1 września w każdą sobotę i niedzielę

 od 10:00 (po pięć odcinków)                                                                                                                                                      

Serial „Ptyś i Bill” przedstawia przygody uroczej trójki: chłopca o imieniu Ptyś, spaniela Billa i żółwia, który potrafi jeździć na deskorolce. Przyjaciele są nierozłączni – razem przeżywają wiele niesamowitych i zabawnych przygód. Ptyś i Bill mają wiele wspólnego – łączy ich podobne poczucie humoru, a nawet kolor włosów! W jednym z odcinków do domu Ptysia trafia nieproszony lokator – kot, którym trzeba się zaopiekować pod nieobecność właścicielki. Najbardziej niezadowolony z takiego obrotu spraw jest Bill – tylko on wie, że kot nie jest tak przyjazny, na jakiego wygląda. Nowy lokator potrafi jednak zdobyć sobie sympatię domowników i przy okazji robić Billowi na złość, co doprowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Oprócz waloru humorystycznego, animacja uczy także szacunku do zwierząt i pokazuje, że ich posiadanie to nie tylko dobra zabawa, ale także obowiązki. Bohaterowie znani są z serii popularnych komiksów Jeana Roby wydanych po raz pierwszy w 1959 roku. Na podstawie ich perypetii powstał także film o tym samym tytule. Animacja jest kolejną odsłoną przygód tej trójki.
DZIEWCZĘCE POPOŁUDNIA Z MY LITTLE PONY: PRZYJAŹN TO MAGIA, TRUSKAWECZKĄ, POPELKAMI , ZWIERZYŃCEM ZUZI I ZUZIĄ
 Codziennie od 06:00 i od 15:03
Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami bajek uwielbianych zwłaszcza przez wszystkie dziewczynki: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Truskaweczki”, „Zwierzyńca Zuzi”, „Popelków” oraz „Zuzi”.
ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 do 10:58 i od 14:00 do 15:03
oraz w weekendy od 14:00 do 15:03

We wrześniu zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czeka seria edukacyjna do nauki języka angielskiego – „Timmy uczy i bawi”.
W poznawaniu  angielskiego pomogą również bohaterowie serii „Badanamu”. W cyklu edukacyjnym maluchy rozwikłają również zagadki, które kryje nasz świat oraz nauczą się rysować wraz z bohaterami bajek „Tropiciele zagadek” i „ Gryzmołki Gryzmołka”.
FILMOWE WEEKENDY
W każdą sobotę i niedzielę o 11:00 i 18:00
W każdą sobotę i niedzielę rano oraz wieczorem zapraszamy na seanse z bajkami:
Bob Budowniczy – filmy
Tomek i przyjaciele – filmy
Kredki z Kolorkowa
Flipper i Lopaka
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *