Styczniowe nowości na kanale Animal Planet HD

Animal Planet HD to kanał, w którym pierwsze skrzypce grają zwierzęta. To wspaniałe produkcje, nieziemskie zdjęcia i inspirujący bohaterowie. Widzowie mogą obserwować fascynujący świat zwierząt oraz ludzi, którzy poświęcili swoje życie by je ratować.

 

Już 14 stycznia wystartuje nowy format „Królowa psich serc”.Amanda Giese z pasją I radością wyruszy na ratunek zwierzakom opuszczonym i pozbawionym nadziei. Razem ze swoją rodziną zaopiekuje się najbardziej potrzebującymi psami, które otrzymają drugą szansę na lepsze, pełne miłości życie

W tej edycji odwiedzi Kalifornię by uratować trzy psy specjalnej troski z pożaru lasów, przyjdzie z pomocą bokserowi Jedi, który pomimo utraty wzroku, nie stracił rozpierającej go energii, zaopiekuję się też świeżo upieczoną mamą rasy chihuahua i jej ośmioma szczeniakami!

Emisje: poniedziałki, godz. 21.00

To nie koniec nowości! 19 stycznia swoją premierę będzie miał 9 sezon programu “Koty z piekła rodem”.Jackson Galaxy ma jedną misję: pomóc właścicielom kotów znaleźć źródło agresji ich pupila.

Prowadzący z 15-letnim doświadczeniem przybędzie na ratunek ze specjalnym programem treningowym i walizką pełną kocich zabawek.

Emisja: soboty, godz. 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *