Prasa - Ksiązka

Styczniowy Metal Hammer już w sprzedaży!

Koniec roku, oprócz nowego wydania magazynu Metal Hammer, przynosi nam jak zawsze również garść refleksji. Jak we wstępniaku dywaguje redaktor naczelny: „Patrzę za okno, nad Katowicami unosi się zabójczy smog, a kilka kilometrów dalej, w centrum miasta, trwa szczyt klimatyczny, który przez wiele osób jest traktowany z przymrużeniem oka.

 

Bo co nas obchodzi to, że temperatura na Ziemi może podnieść się o 2 stopnie w perspektywie 80-100 lat? Nas przecież nie będzie to już dotyczyć… To nie nas dotkną te wszystkie susze, pożary i huragany… Tymczasem w odtwarzaczu kręci się najnowszy album Candlemass ‘The Door To Doom’. Podkręcam gałkę głośności i pokój zalewa ‘Astrolus – The Great Octopus’ – utwór, w którym gościnnie pojawia się Tony Iommi z Black Sabbath. Ciężki postapokaliptyczny riff, ściągająca w otchłań partia basu i molowe tonacje. Jeśli ten świat ma zginąć, to tylko przy tak wybornej muzyce.”

W nowym wydaniu pisma znajdziecie obszerne teksty dotyczące najbardziej aktualnych tematów z rockowo-metalowego świata. Przeczytacie o takich Artystach jak między innymi: Slash, Rotting Christ, Legion Of The Damned, Sick Of It All, Sodom, Lacuna Coil, Anneke Van Giersbergen, Nocny Kochanek, Sadist, Ken Mode, Antimatter, The Tangent, The Flower Kings, Soilwork, Einherjer czy Non Iron. Tu także znajdziecie Podsumowanie Roku – Dziennikarze. Pismo dostępne jest także w wersji z płytą CD!

 

 

Metal Hammer 1/2019

Zgrzyt 3

Hard Fax 4

Slash 8

Podsumowanie Roku Dziennikarze 12

Rotting Christ 16

Legion Of The Damned 18

Sick Of It All 20

Sodom 22

Lacuna Coil 24

Anneke Van Giersbergen 26

Nocny Kochanek 28

Obliteration 30

Sadist 32

Book Zapłać 34

Vola 44

Bob Daisley 46

Ken Mode 48

Antimatter 50

The Tangent 52

The Flower Kings 54

Kontinuum 56

Na Zachód Od Metalu 58

Soilwork 60

Einherjer 62

Album Miesiąca 63

Recenzje 64

90 Z 90. 70

Non Iron 71

Focus 72

Die Young 74

Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop: http://shop.metalmind.com.pl/metalhammer.html

Metal Hammer – strony oficjalne: www.metalmind.com.pl/metalhammer/ oraz www.facebook.com/MetalHammerPoland/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *